یک مرد جوان خالکوبی بسیار عجیب و باورنکردنی بر روی بدنش زده است، این خالکوبی به مدت 60 ساعت طول کشیده است.

خالکوبی که 60 ساعت طول کشید تا عکس پیراهن تیم فوتبالی را روی تن یک مرد حک کند

یکی از طرفداران فوتبال پرو به تازگی عشق خود را نسبت به باشگاه مورد علاقه اش با خال کوبی پیراهن روی بدنش نشان داد. این تتو در مجموع 60 ساعت طول کشید و واکنش های متفاوتی را در رسانه های اجتماعی گرفت.خالکوبی مردی که 60 ساعت طول کشید! + عکس در ایرناک خالکوبی مردی که 60 ساعت طول کشید! + عکس در ایرناک

خال کوبی عظیم این مرد که نامش ذکر نشده است، از ماه گذشته به صورت آنلاین مورد توجه قرار گرفته است، زمانی که ژان پیر سالیناس، هنرمند خالکوبی در لیما استودیو ، شروع به ارسال ویدئو از فرآیند ساخت آن در فیس بوک نمود. اما در حالی که برخی از علاقه این فرد به باشگاه محبوبش، قدردانی کردند، دیگران گفتند او خیلی دیوانه است و حتی آن مرد را مسخره کردند و ادعا کرد رنگ های تیم سفید و آبی هستند، اما رنگ تیره بدن او باعث شده به جای آن یک ترکیب قهوه ای و آبی ایجاد شود.

طرح عجیب خالکوبی این مرد جوان

خالکوبی عجیبی که 60 ساعت زمان برد

ژان پیر سالیناس در فیس بوک نوشت:" این دیوانگی نیست، او مدتها پیش دوست داشت این خالکوبی را داشته باشد، اما همین اواخر دل و جرات پیدا کرد این کار را انجام دهد. ظاهرا، طرفداران سرسخت لیما حتی از پایتخت پرو هم نیستند. او در واقع در انگلستان زندگی می کند و برای تعطیلات به آنجا می آید، یعنی سالیناس تنها چند روز طول کشید تا این خالکوبی را قبل از بازگشت فرد به انگلستان تمام کند. این هنرمند خال کوبی در 13 دسامبر شروع به کار کرد و تا 19 دسامبر به مدت حدود 60 ساعت کار کرد. او این فرآیند را در صفحه فیس بوک خود با آپلود کردن چندین ویدیو مستند کرد.

به طور شگفت انگیزی، این اولین باری نیست که فردی به اندازه یک پیراهن با اندازه کامل از باشگاه فوتبال مورد علاقه خود خال کوبی می کند. سال گذشته، خوزه ، یک مرد 33 ساله اهل ریو دو ژانیرو، برزیل را که پیراهن فلامینگو را برای همیشه در تن او به امضا رسانده بودیم، نشان دادیم.

بازدید : 2,056 بار
خالکوبی مردی که 60 ساعت طول کشید! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی