گوینده خبر هنگام صحبت از یک موضوع چنان خنده‌اش گرفت که مجبور شد ادامه اخبار را به همکارش بسپارد.

خنده بی امان گوینده زن مقابل دوربین پخش زنده

خنده شدید گوینده زن خبر در برنامه زنده + فیلم-ایرناک خنده شدید گوینده زن خبر در برنامه زنده + فیلم-ایرناک زنی به نام مولی هندریکسون که شغلش گویندگی خبر در شبکه "ABC 7" بود هنگام صبحت از یک مراسم خاص سالیانه درباره نمایشگاه حیوانات در کلرادو، چنان خنده‌اش گرفت که دیگر نتوانست جلوی خود را بگیرد.

خنده شدید گوینده زن خبر در برنامه زنده + فیلم-ایرناک خنده شدید گوینده زن خبر در برنامه زنده + فیلم-ایرناک خنده هندریکسون آنقدر ادامه‌دار شد که به ناچار ادامه اخبار را به همکارش سپرد.

خنده شدید گوینده زن خبر در برنامه زنده + فیلم-ایرناک خنده شدید گوینده زن خبر در برنامه زنده + فیلم-ایرناک به نظر می رسد او قادر به توضیحات لازم درباره این مبحث با تسلط کامل نبود و ظاهرا حرف زدن در این باره برایش مضحک بود.

خنده شدید گوینده زن خبر در برنامه زنده + فیلم-ایرناک خنده شدید گوینده زن خبر در برنامه زنده + فیلم-ایرناک خنده‌های غیرقابل کنترل این گوینده را مقابل دوربین پخش زنده خبری مشاهده می‌کنید.

خنده شدید گوینده زن خبر در برنامه زنده + فیلم-ایرناک خنده شدید گوینده زن خبر در برنامه زنده + فیلم-ایرناک


خنده شدید گوینده زن خبر در برنامه زنده + فیلم-ایرناک خنده شدید گوینده زن خبر در برنامه زنده + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 71 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی