پس از تماشای دوربین مخفی هیجان انگیز و ترسناکی که برایتان آماده کرده ایم، حتما با خودتان فکر خواهید کرد که اگر در چنین موقعیتی قرار بگیرید چه می‌کنید؟

شما در چنین موقعیت ترسناکی قرار بگیرید چه می‌کنید؟

دوربین مخفی وحشتناک + فیلم-ایرناک دوربین مخفی وحشتناک + فیلم-ایرناک مردی با پوشیدن لباسی عجیب و زدن نقابی ترسناک مقابل دوربین مخفی ظاهر شد که واکنش‌های مختلف مردم را در پی داشت.

دوربین مخفی وحشتناک + فیلم-ایرناک دوربین مخفی وحشتناک + فیلم-ایرناک او با همان ظاهر ترسناک درون  آسانسور می‌رود و افراد برای لحظاتی با او تنها می مانند؛ لحظاتی رعب‌انگیز که نفس‌ها را در سینه حبس می‌کند.

دوربین مخفی وحشتناک + فیلم-ایرناک دوربین مخفی وحشتناک + فیلم-ایرناک ممکن است انسان در این شرایط هر فکری به ذهنش خطور کند، اینکه با یک قاتل زنجیره ای طرف است یا دیوانه‌ای که از تیمارستان فرار کرده و قصد حمله دارد؟

دوربین مخفی وحشتناک + فیلم-ایرناک دوربین مخفی وحشتناک + فیلم-ایرناک در ادامه واکنش های جالب مردم با این مرد را تماشا می کنیم.

دوربین مخفی وحشتناک + فیلم-ایرناک دوربین مخفی وحشتناک + فیلم-ایرناک

(0 رای)
بازدید : 73 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی