اخیرا پسر بچه 12 ساله ای از منطقه سیچوان چین این روزها در صفحات مجازی به دلیل اقدام بی نظیر و دوستی اش با دوست ناتوانش با نام و عنوان قهرمان شناخته می شود که بارها و بارها دیده شده است.

دوستی صادقانه پسر 12 ساله با دوست معلولش!

برخی انسان ها در بدو تولد ممکن است به دلایل مختلفی با بیمارهای ژنتیکی و ارثی متولد شوند که این بیماری ها در طول زمان می توانند در بدن آنها گسترش پیدا کنند و زندگی را برای آنها مختل سازند و یا حتی در صورت ابتلا به بیماری های ژنتیکی ممکن است در آینده ای نه چندان دور با مشکلاتی سخت روبرو شوند که زندگی آنها را نیز مجددا مختل خواهد نمود.دوستی جالب پسر 12 ساله با دوست معلولش! + عکس در ایرناک دوستی جالب پسر 12 ساله با دوست معلولش! + عکس در ایرناک

با این وجود این افراد به دلیل ناتوانی و ضعفی که دارند ممکن است دچار افسردگی های پیاپی و تنهایی شوند که نتیجه آن تنهایی و انزوا آنها خواهد بود و شاید در طول دوران کودکیشان توجه و اهمیتی به آنها حتی از صسوی والدینشان نیز نشود و آنها احساسات بد و ناخوشایندی را تجربه نمایند.

اما اخیرا پسر بچه 12 ساله ای از منطقه سیچوان چین این روزها در صفحات مجازی به دلیل اقدام بی نظیر و دوستی اش با دوست ناتوانش با نام و عنوان قهرمان شناخته می شود که بارها و بارها دیده شده است.

جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک خواهیم گفت.

دوستی جالب پسر 12 ساله با دوست معلولش! + عکس در ایرناک

پسر 12 ساله چینی به نام " شو بینگ یانگ" ، این روزها به عنوان یک قهرمان شناخته می شود و علت آن هم این است که تمام روز خود صرف دوستی و همراهی دوست ناتوان خود می کند! از قرار معلوم این پسر بچه قهرمان به مدت 6 سال است که هر روز دوست ناتوانش را بر روی دوشش حمل می کند و به مدرسه می برد و سپس از مدرسه نیز به سمت خانه منتقل می سازد.

دوستی جالب پسر 12 ساله با دوست معلولش! + عکس در ایرناک

دوست ناتوان وی متاسفانه به بیماری " میاستنی گراویس " مبتلا است که علائم این بیماری امروزه در بدن وی به شدت گسترش یافته اند و حتی پاهای وی را نیز تحت کنترل خود نموده است که نمی تواند به خوبی حرکت کند.

با این حال شو 12 ساله این گونه گفت :" من بزرگتر از او هستم و اگر من به او کمک نکنم بی شک کس دیگری به وی کمک نخواهد کرد" و حتی تاکنون کمک کردن به دوست ناتوانش را به مادرش نیز نگفته است!.

بازدید : 571 بار
دوستی جالب پسر 12 ساله با دوست معلولش! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی