کوچکترین مرد جهان به نام حسین پرکاس، برای مداوای چشمانش به مطب دکتر هاشمی وزیر بهداشت رفت.

دیدار کوچکترین مرد جهان با وزیر بهداشت + فیلم-ایرناک دیدار کوچکترین مرد جهان با وزیر بهداشت + فیلم-ایرناک حسین کوچک به اتفاق خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، برای درمان چشمهایش به مطب سید حسن هاشمی وزیر بهداشت رفت. 

دیدار کوچکترین مرد جهان با وزیر بهداشت + فیلم-ایرناک دیدار کوچکترین مرد جهان با وزیر بهداشت + فیلم-ایرناک سه سال پیش وزیر بهداشت بیمار ویژه ای داشت. کوچکترین مرد جهان با نام حسین پرکاس، به همراه خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان به منظور درمان چشمهایش به مطب دکتر هاشمی رفت.

دیدار کوچکترین مرد جهان با وزیر بهداشت + فیلم-ایرناک دیدار کوچکترین مرد جهان با وزیر بهداشت + فیلم-ایرناک طی ویزیت، حسین کوچک با زبانی صمیمی و دوستانه با وزیر بهداشت به گفتگو نشست و اذعان کرد برای اولین بار است که با یک وزیر ملاقات داشته‌ است. فضای این دیدار آکنده از شوخی و خنده بود. 

دیدار کوچکترین مرد جهان با وزیر بهداشت + فیلم-ایرناک دیدار کوچکترین مرد جهان با وزیر بهداشت + فیلم-ایرناک بخشی از این ملاقات صمیمی در ویدئوی زیر نشان داده شده است. 


دیدار کوچکترین مرد جهان با وزیر بهداشت + فیلم-ایرناک دیدار کوچکترین مرد جهان با وزیر بهداشت + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 177 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی