در کشور ترکیه مرد 55 ساله ای به دلیل مزاحمت تلفنی به پلیس محکوم به 5 سال زندان شد این مرد در طی یک سال بیش از 45000 بار با اداره پلیس ترکیه تماس گرفته بود.

مرد 55 ساله ای که به دلیل مزاحم تلفنی به پلیس،محکوم به بیش از 5 سال زندان خواهد شد

امروزه یکی از بزرگترین معضلات ارگان های دولتی همانند اداره پلیس، آتش نشانی، اورژانس و... مزاحمت های تلفنی است که روزانه ده ها مزاحمت تلفنی از طریق تلفن های عمومی و شخصی به این ارگان های رسمی می شود که متاسفانه باعث تداخل در انجام وظیفه این ماموران آموزش دیده می شود و به افرادی که باید امداد رسانی بشود، نمی شود و در همین حین ممکن است این افراد جان خود را تنها به دلیل مزاحمت های تلفنی بی خود، از دست بدهند!مردی که رکورد مزاحمت تلفنی را شکست! در ایرناک مردی که رکورد مزاحمت تلفنی را شکست! در ایرناک

با این وجود آمار دقیق و قطعی ای هنوز در مورد مزاحمت های تلفنی روزانه وجود ندارد و این آمار قطعا بسیار دردناک و دلخراش می باشند و توصیه می شود که به هیچ وجه چنین کارهایی حتی برای شوخی و... انجام ندهید.

اما اخیرا پلیس کشور ترکیه گزارشی عجیب اعلام کرد که با شنیدن آن ممکن است به شدت شوکه شوید و قطعا مایه افسوس هر یک از ما خواهد بود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک خواهیم گفت.

عاقبت مزاحم تلفنی

مجازات مزاحمت تلفنی با محکومیت به زندان

اداره پلیس کشور ترکیه اخیرا گزارش کرد که یک مرد 55 ساله ترکیه ای به بیش از 5 سال زندان محکوم شد چرا که او در طی یک سال بیش از 45000 بار به سامانه اداره پلیس تماس گرفته بود و باعث تداخل در روند کاری ماموران آنها گردیده بود!

نام این مرد 55 ساله، "شرف جان" از استانبول کشور ترکیه می باشد که روزانه بیش از 100 بار از تاریخ 15 ماه مه 2017 تا تاریخ 15 مه 2018 تماس به عمل آورده است و مزاحمت های خاص خود را انجام می داد و باعث تداخل در روند کاری ماموران پلیس ترکیه می شد.

برای او هیچ فرقی نداشت و در صورت لزوم با تمام پاسخ دهندگان اداره پلیس تماس به عمل می آورد و مزاحمت ایجاد می کرد و این به نحوی برای ماموران پلیس تبدیل به یک عادت اشتباه گردیده بود.

متخلف قرار است در دادگاه کیفری استانبول حاضر و محاکمه شود و اگر به عنوان مقصر شناخته شود، بیش از 5 سال ممکن است محکوم به زندان شود.

اما پس از جویا شدن ماموران پلیس، مرد 55 سال ترکیه ابراز پشیمانی و ندامت کرد و گفت از کار خود پشیمان است و عذر خواهی نمود و علت آنرا تنها بودن خود اعلام کرد چرا که دو سال گذشته از همسرش جدا گردیده بود.

بازدید : 1,066 بار
مردی که رکورد مزاحمت تلفنی را شکست!
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی