حدود یک سال پیش، این زوج که داستانش را در این بخش از سرگرمی ایرناک میخوانید بدون نام، یک کندوی عسلی کوچک را در آپارتمان شان با هدف استفاده از آن ها برای درمان نیش زنبور " نصب کردند.

پرورش زنبور عسل در آپارتمان!

این زوج بیش از یک سال است که همسایگان خود را با نگه داشتن حدود 10000 زنبور در بالکن بالایی آپارتمانشان در شهر نینگبو چین خشمگین کردند. پلیس به تازگی برای یک ساختمان مسکونی در شهر ساحلی نینگبو فرا خوانده شده که چند سال است همسایگانش شکایت های متعددی از صاحب این خانه در مورد هزاران زنبور خانگی که در بالکنشان نگهداری می کردند دارند و شکایت های همسایگانش را نادیده می گیرد.پرورش زنبور عسل در آپارتمان! + عکس در ایرناک پرورش زنبور عسل در آپارتمان! + عکس در ایرناک

نگهداری ده هزار زنبور عسل در خانه

حدود یک سال پیش، این زوج که داستانش را در این بخش از سرگرمی ایرناک میخوانید بدون نام، یک کندوی عسلی کوچک را در آپارتمان شان با هدف استفاده از آن ها برای درمان نیش زنبور " نصب کردند، شکلی از داروهای جایگزین که به کاهش علائم شرایط دردناک مثل روماتیسم مفصلی کمک می کند. زنبورها زاد و ولد کردند و تعداد آن ها به حدود 10000 رسید و برای ساکنان دیگر مایه دردسر شدند.

همسایه ها شروع به شکایت درباره زنبورهای بیرون از پنجره شان در روزهای آفتابی و لک دار کردن لباس هایشان توسط زنبورها کردند. مدیریت املاک چندین بار در مورد وضعیت زنبور شکایت داشت، اما آن ها از جابه جا کردن حیوانات خانگی خود خودداری کردند، بنابراین در 29 مارس به پلیس دستور داده شد که کارها را درست تنظیم کنند.

نگهداری عجیب 10 هزار زنبور در آپارتمان

نگهداری ده هزار زنبور عسل در خانه

یک افسر پلیس به خانم گفت:" برای دیگر ساکنان این مجتمع، این اتفاق مانند یک بمب ساعتی است.

چه کار می کنید اگر که برای کسی اتفاقی بیفتد، آیا به آن فکر کرده اید؟ اما او ظاهراً فکر نمی کرد که نیش زدن زنبور اتفاق خاصی باشد." این زن بنا بر گزارش ها به افسر گفت:"نیش زدن یک اتفاق بزرگ نیست. ما به این زنبورها وابسته شده ایم، ما نمی خواهیم آن ها را جابجا کنیم."

هر چند که این زوج، زنبورها را به عنوان حیوانات خانگیشان می دانند، اما سرانجام بعد از تهدید با جریمه ای بین 200 و 500 یوآن (30 تا 74 دلار) موافقت کردند که آن ها را از آپارتمانشان بیرون کنند.

این زوج در رسانه های اجتماعی مورد انتقاد قرار گرفتند و بسیاری از کاربران آن ها را با عنوان خودخواه بودن و بی توجهی به "خوب بودن" متهم کردند. حتی اگر بخواهید، می توانید دایناسور هم داشته باشید، اما در شرایطی که موجب ناراحتی بقیه اطرافیانتان نشوید".

دردسر نگهداری زنبور در آپارتمان

نگهداری زنبور عسل در خانه دردسر ساز شد

من شخصاً فکر می کنم عجیب ترین چیزی که در مورد این داستان وجود دارد این است که ساکنان دیگر از فضله زنبور بیرون شکایت کردند و خطر آزار دهنده ای را نداشتند. این اولین بار نیست که در مورد افرادی که در خانه خود زنبور دارند، نوشته شده است. در سال 2017، ما یک خانواده چینی دیگر را نشان دادیم که به مدت 12 سال در اتاق نشیمن خود یک کندوی زنبور بسیار بزرگ داشتند، زیرا متخصصان فنگ شویی به آن ها گفته بودند که آن را به خاطر ثروت خود حفظ کنند.

بازدید : 736 بار
پرورش زنبور عسل در آپارتمان! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...