عجیب ترین تصویر خاطره انگیز متعلق به چند وقت اخیر است که یک صیاد ماهی در استرالیا هنگام صید ماهی با سر یک کوسه روبرو شد و شروع به ثبت تصویر خاطره انگیز از آن کوسه نمود.

عکسی دلخراش و خاطره انگیز در دریا!

امروزه یکی از برترین فناوری هایی که در اطراف هر یک از ما می باشد، اسمارت فون هایی هستند که می توانند نیازهای مختلف هر یک از ما را رفع کنند و از این رو پر استفاده ترین قابلیتی که ممکن است اکثریت دارندگان این گوشی ها از آن استفاده نمایند، دوربین گوشی ها است که با مسافرت به هر قسمت سعی می کنیم از دوربین آن استفاده کنیم تا تصاویر خاطره انگیزی را ثبت کنیم.عکس خاطره انگیز با سر کوسه! در ایرناک عکس خاطره انگیز با سر کوسه! در ایرناک

با این وجود عجیب ترین تصویر خاطره انگیز متعلق به چند وقت اخیر است که یک صیاد ماهی در استرالیا هنگام صید ماهی با سر یک کوسه روبرو شد و شروع به ثبت تصویر خاطره انگیز از آن کوسه نمود.

بطور کل، کوسه ها یکی از وحشتناک ترین حیوانات ممکن در دریاها هستند که دارای گونه های مختلفی می باشند و مرگبارترین و وحشی ترین گونه آنها متعلق به کوسه سفید است که اکثر آنها دارای دندان های برنده و حداکثر طول 4 تا 6 متری و وزن بیش از 3 تن می باشند که می توانند به آسانی و سادگی شکار کنند.

عکس خاطره انگیز با سر کوسه! در ایرناک

با این حال تصویر خاطره انگیز این صیاد جوان به نام جیسون افزود که سر جدا شده این کوسه حدودا 100 کیلوگرم وزن داشت که توسط رقیب این حیوان و یا حتی رقیب غول پیکرتر از این کوسه، منجر شده باشد.

با این وجود بعد از انتشار این تصویر در صفحات مجازی و رسانه های مختلف،این صیاد جوان با واکنش های مختلف کاربران صفحات مجازی روبرو شد که برخی جنبه ی علت جدا شدن سر کوسه توسط موجود بزرگتر از آن را نقد کردند و برخی دیگر نیز اقدام این صیاد جوان را مورد واکنش های خود قرار دادند.

بازدید : 560 بار
عکس خاطره انگیز با سر کوسه!
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی