این مراسم عروسی را می توان عجیب ترین عروسی تاریخ نامید، جزئیات کامل این عروسی را در ادامه مشاهده می نمایید.

عجیب ترین مراسم عروسی تاریخ با ماسک ضد گاز

میاکجیما یک جزیره آتش فشانی است که در کشور ژاپن، جنوب شهر هونشو واقع شده است.عجیب ترین مراسم عروسی تاریخ با ماسک ضد گاز! + تصاویر در ایرناک عجیب ترین مراسم عروسی تاریخ با ماسک ضد گاز! + تصاویر در ایرناک

کوه اویاما یک آتش فشان فعال است که گاز سمی ایجاد می کند و در قلب این جزیره قرار دارد و ساکنان آنجا که بیش از 3000 نفر هستند را به دلیل سطح بالای گوگرد که تبدیل به سم میشود را مجبور به زدن ماسک به طور دائم می کند.

این جزیره جایی خطرناک برای زندگی است، چرا که این آتشفشان این کوه چندین بار در قرن گذشته فوران کرده است و به دلیل سرازیر شدن گدازه ها و آزاد شدن گازها سبب مرگ و میر بسیاری شده است.

عجیب ترین عروسی

کوه اویاما در ژاپن

آخرین و جدیدترین فوران بزرگ در ماه جولای سال 2000 صورت گرفت که باعث شد ساکنین جزیره به پناهگاه های اطراف پناه ببرند و جزیره را به طور کامل تخلیه کنند.

این اتفاق به قدری مهلک بود که ساکنان تا 4 سال نمی توانستند وارد جزیره شوند و ورودشان ممنوع بود، اما پس از آن مجددا آن جا را برای ادامه زندگی انتخاب کردند.

اما در این جزیره اتفاقی عجیب رخ داد و آن هم مراسم عروسی با ماسک های ضد گاز که در این بخش از سرگرمی ایرناک و در ادامه جزئیات این اتفاق نادر را می خوانید.

با وجود سطح بالا و کشنده دی اکسید گوگرد، افراد تمام مدت از ماسک استفاده میکنند و در صورت افزایش بیش از حد، افرادی که مسئول اندازه گیری میزان این گاز هستند هشدار می دهند که افراد بیشتر مراقب باشند.

سال ها پیش در قسمت هایی از این جزیره آژیرهای خطر نصب شد تا در صورتی که میزان گاز سمی موجود در هوا به وضعیت خطرناک رسید مردم شهر را خبر کند.

دیدن افراد به این صورت بسیار جالب است و یاد فرازمینی ها می افتید.

عجیب ترین عروسی تاریخ

مراسم عروسی با ماسک ضد گاز

این منطفه احساس آخر عمر و آخرالزمانی را به انسان ها می دهد، اما جالب است که بدانید ساکنان آنجا به زندگی روتین خود ادامه می دهند و سبب به هم خوردن شیوه زندگیشان نمی شود.

کسب و کار، مراسم عروسی و عزا و همه چیز را از پشت ماسک تجربه کرده اند.

عروسی تاریخی

زندگی مردم با ماسک ضد گاز

تعداد گردشگران این جزیره بسیار زیاد هستند، که قبل از ورود به جزیره باید درباره این گاز بدانند و مطالعه کنند و نزد پزشک بروند تا از نداشتن مشکلات ریوی مطمئن شوند، هم از فرودگاه ماسک های مخصوص را تهیه کنند.

این جزیره برای گردشگران جالب توجه است، زیرا هم مناطق سرسبز دارد و هم به خاطر فعالیت های آتشفشانی اش ساختمان های مخروبه و بناهای ذوب شده ی زیادی دارد.

بازدید : 2,111 بار
عجیب ترین مراسم عروسی تاریخ با ماسک ضد گاز! + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی