برای مثال اخیرا خبرهای جنجالی از یک مادر بی مسئولیت در صفحات مجازی منتشر شد که توانست با حواشی متعددی در صفحات مجازی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک خواهیم گفت.

فروش فرزند به قیمت 205 پوند توسط مادرش!

از بهترین اتفاقاتی که ممکن است در زندگی هر یک از ما یک یا دوبار و یا گاها بیشتر دهد، تولد نوزادی است که بعد از گذشت 9 ماه رشد در رحم مادر پا به دنیایی جدید و متفاوت می گذارد که با به دنیا آمدن این نوزاد، به خانه و خانواده عطر جدیدی را منتقل می کند که نتیجه آن هم این است که هر یک از اعضای خانواده عادات و اخلاق اشتباه خود را می بایست از خود رها سازند تا در ساختن شخصیت جدید در نوزاد تازه متولد شده خود به بهترین نحو ممکن موثر واقع شوند.10 سال زندان برای مادری که فرزندش را فروخت! + عکس در ایرناک 10 سال زندان برای مادری که فرزندش را فروخت! + عکس در ایرناک

با این حال هر یک از اعضای خانواده نوزاد تازه متولد شده، مسئولیت سنگینی را بعد از به دنیا آمدن نوزاد باید بر دوش خود بگیرند تا بتوانند نوزاد را از آسیب های احتمالی و... نجات دهند که این دید متاسفانه در همه والدین یکسان نیست و برخی بر این باورند که بعد از متولد شدن نوزاد هیچ مسئولیت آنچنانی بر عهده ندارند!

برای مثال اخیرا خبرهای جنجالی از یک مادر بی مسئولیت در صفحات مجازی منتشر شد که توانست با حواشی متعددی در صفحات مجازی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک خواهیم گفت.

خانم ایرینا ولکوفا 29 ساله روسی، که این روزها مدیر یک کارواش می باشد، بعد از آنکه متوجه این شد که نوزاد سوم خود را باردار می باشد، تصمیم گرفت که بعد از متولد شدن نوزاد آنرا نگه ندارد!

حکم طولانی مادر بی مسئول روسی

در نتیجه وی نوزاد خود را بعد از آنکه متولد شد، به نام متاهل 23 ساله ای که تنها به نام " آنا " شناخته شده است و قادر به زایمان و بارداری نبود، نوزاد سومش را به قیمت 205 پوند فروخت که بعد از منتشر شدن این خبر جنجالی در رسانه های روسی، این دو زن به مدت 10 سال به زندان محکوم شدند.

جالب است بدانید که مادر بی مسئول باردار، پاسپورت خانم آنا را در هنگام بستری شدن در بیمارستان، به نام خودش به بیمارستان تحویل داد که بصورت قانونی مادر اصلی نوزاد خانم آنا شود که پزشکان متوجه عدم تطابق تصویر موجود در پاسپورت شدند که روز بعد از زایمان، خانم ایرینا بدون نوزاد از بیمارستان دست به فرار می زند و سپس آنا 23 ساله به بیمارستان برای تحویل نوزاد مراجعه می کند و نوزاد را تحویل می گیرد!

همچنین علت اصلی این حکم طولانی، برخورد با اتفاقات مشابه در روسیه است.

بازدید : 703 بار
10 سال زندان برای مادری که فرزندش را فروخت! + عکس
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی