یک پزشک جراح پس از کشتن همسرش، برای پنهان کردن این قتل اقدام بسیار عجیبی انجام داده است.

اقدام عجیب و به نحوی زیرکانه مرد هندی برای پنهان ماندن راز قتل همسرش

خبری عجیب با جزئیاتی عجیب تر در ایندین تایمز و میرر منتشر شد و طبق آن زنی که ماهها پیش جان خود را از دست داده بود مدام فیس بوکش را به روز می کرد !! همین مقدمه کافی بود تا توجه کاربران برای اطلاع از ماجرا جلب شود ؛ ماجرای عجیبی که جزئیات بیشترش را در این بخش از ایرناک خواهید خواند.مردی که با فیسبوک قتل همسرش را مخفی کرد! + عکس در ایرناک مردی که با فیسبوک قتل همسرش را مخفی کرد! + عکس در ایرناک

مردی ، همسر سابق خود را از صخره ها پرتاب کرد و مدام فیس بوک او را، تا چندین ماه بروز رسانی کرد، تا وانمود کند که زنده است" دکتر "پراتاپ" از هند، ادعا میکند که این فعالیت در فیس بوک همسرش، برای پوشاندن و پنهان کردن قتل وی می باشد ؛ این اصل ماجرای خبر جنجالی بود که دست پزشک جراح را رو کرد.

اقدام عجیب پزشک بعد از کشتن زن

اقدام عجیب پزشک پس از کشتن همسرش

پلیس هند می گوید یک پزشک جراح، همسر سابق خود را از صخره ها پرت کرد و تا هفت ماه بعد، رسانه های اجتماعی او را به یک شیوه پیچیده برای جلوگیری از سوء ظن قتل به روز می کرد و سرانجام بعد از ماه ها دستگیر شده است. او در ماه ژوئن مدت کوتاهی پس از بازنشستگی اش، گم شد که در ابتدا شوهر دوم او یک مظنون بود، اما پلیس در گورخپور هند، روز جمعه، سینگ و دو همدست او، کومار و نیشاد را بازداشت کردند.

پلیس می گوید سینگ به طور مرتب فیس بوک خانم "سیواستاروا" را در گوشی موبایل خود، به مدت چند ماه از زمانی که سعی داشت پلیس ها را گمراه کند، تغییر داد اما تلفن همراه او در ماه اکتبر یافت شد و این باعث شد دکتر سینگ یک مظنون اصلی باشد با این حال، حتی پس از کشتن همسر سابق، آنها از طریق تلفن همراه خود به حفظ حساب رسانه های اجتماعی اش ادامه دادند. خانواده خانم "سیواستاروا" تقاضای پیگیری برای اطلاعات بیشتر کرده اند و تحقیقات همچنان ادامه دارد.

بازدید : 2,023 بار
مردی که با فیسبوک قتل همسرش را مخفی کرد! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...