دختر دانشجویی به نام سابینه حتی حاضر شده است برای تامین هزینه تحصیلی خود با دو جوان شرط بندی نماید و در ملا عام خود را لخت نموده و مسافتی را با سرعت بپیماید.

دانشجوی دختری که برای خرج تحصیل در خیابان لخت شد.

فیلم برهنه شدن دختر جوان در خیابان برای مخارج تحصیلش (18+) در ایرناک فیلم برهنه شدن دختر جوان در خیابان برای مخارج تحصیلش (18+) در ایرناک اینکه چگونه جامعه به خود اجازه می دهد دختر دانشجو آنهم در ملا عام تن به رفتارهای خفت بار جهت تامین هزینه های تحصیلی خود دهد جای کمی تامل است.

آنطور که در فیلم مشاهده می گردد در ابتدا سابینه با دو فرد جوان مصاحبه می نماید.سپس تک لباس خود را دراورده و در حالی که تنها یک جفت کفش به پا دارد از میان جمعیت با سرعت عبور می نماید.

پس از طی نمودن مسافتی دوباره به محل اولیه خود بر می گردد.افراد زیادی در خیابان امستردام پایتخت هلند وی را مشاهده می نمایند.سپس وی به کارزار سطل اب یخ می پیوندد و سطلی از اب را این بار نه برای بیماران بلکه برای هزینه تحصیلی خود روی سرش خالی می نماید.

بازدید : 327,062 بار
فیلم برهنه شدن دختر جوان در خیابان برای مخارج تحصیلش (18+)
3.8
out of
5
(
88
) votes

نظرات کاربران  

+8
خوب بود
1397-03-06 12:05
پاسخ دادن
+29
من میخوام لخته این دختر رو ببینم
1397-06-20 15:09
پاسخ دادن

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی