دختر دانشجویی به نام سابینه حتی حاضر شده است برای تامین هزینه تحصیلی خود با دو جوان شرط بندی نماید و در ملا عام خود را لخت نموده و مسافتی را با سرعت بپیماید.

دانشجوی دختری که برای خرج تحصیل در خیابان لخت شد.

فیلم برهنه شدن دختر جوان در خیابان برای مخارج تحصیلش (18+)-ایرناک فیلم برهنه شدن دختر جوان در خیابان برای مخارج تحصیلش (18+)-ایرناک اینکه چگونه جامعه به خود اجازه می دهد دختر دانشجو آنهم در ملا عام تن به رفتارهای خفت بار جهت تامین هزینه های تحصیلی خود دهد جای کمی تامل است.

فیلم برهنه شدن دختر جوان در خیابان برای مخارج تحصیلش (18+)-ایرناک فیلم برهنه شدن دختر جوان در خیابان برای مخارج تحصیلش (18+)-ایرناک آنطور که در فیلم مشاهده می گردد در ابتدا سابینه با دو فرد جوان مصاحبه می نماید.سپس تک لباس خود را دراورده و در حالی که تنها یک جفت کفش به پا دارد از میان جمعیت با سرعت عبور می نماید.

فیلم برهنه شدن دختر جوان در خیابان برای مخارج تحصیلش (18+)-ایرناک فیلم برهنه شدن دختر جوان در خیابان برای مخارج تحصیلش (18+)-ایرناک پس از طی نمودن مسافتی دوباره به محل اولیه خود بر می گردد.افراد زیادی در خیابان امستردام پایتخت هلند وی را مشاهده می نمایند.سپس وی به کارزار سطل اب یخ می پیوندد و سطلی از اب را این بار نه برای بیماران بلکه برای هزینه تحصیلی خود روی سرش خالی می نماید.

فیلم برهنه شدن دختر جوان در خیابان برای مخارج تحصیلش (18+)-ایرناک فیلم برهنه شدن دختر جوان در خیابان برای مخارج تحصیلش (18+)-ایرناک

(19 رای)
بازدید : 16918 بار
فیلم برهنه شدن دختر جوان در خیابان برای مخارج تحصیلش (18+) - 3.4 out of 5 based on 19 votes

نظرات کاربران  

+2
خوب بود
1397-03-06 12:05
پاسخ دادن

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی