منطقه ای در شهر کلورادو، دارای مسیری ترسناک و ادغام شده ای است که عبور و مرور وسایل نقلیه اعم از اتومبیل ها و کامیون ها کار بسیار سختی می باشد.

ادغام عجیب ریل راه آهن و جاده در ایالات متحده

یکی از مهم ترین و اصلی ترین نقاط هر منطقه توریستی می توان به معماری زیبای آن اشاره نمود که می تواند به مرور بسیار جذاب و جالب باشد که نتیجه آن کسب درآمد و افزایش اشتغال زایی در آن منطقه یا در آن شهر خواهد بود و دیگر جوانان بیکار نخواهند ماند. از این رو یکی از مهم ترین وظایف شهرداری هر منطقه متعلق به زیباسازی هرچه بهتر شهر و استان ها می باشد که شاید گاها به آن توجهی نشود.مسیری ترسناک در شهر کلورادو آمریکا + تصاویر در ایرناک مسیری ترسناک در شهر کلورادو آمریکا + تصاویر در ایرناک

و گاها نیز ممکن است به آن توجه شود، اما به بهترین شکل ممکن انجام نشود و نتیجه ای خنده دار ولی در اصل بسیار دردناک و کشنده را منجر شود. از این رو اخیرا تصاویری عجیب از ادغام دو مسیر برای وسایل حمل و نقل متفاوت از شهر " کلورادو " در صفحات مجازی منتشر شد که توانست جزء یکی از پربازدیدترین تصاویر این صفحات قرار گیرد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک خواهیم گفت.

مسیر ادغام شده و عجیب در کلورادو

مسیر عجیب و باور نکردنی در کلورادو

شهر " کلورادو " شاید یکی از محبوب ترین شهر های توریستی و جذاب آمریکا نباشد و سالانه تعداد اندکی توریست از آنجا دیدن نمایند. اما اخیرا تصاویری از این شهر در صفحات مجازی منتشر شد که در آن مسیر راه آهن جورج تاون دقیقا از بالای یک جاده که مسیر عبور و مرور اتومبیل ها است قرار گرفته است که به نظر می رسد این یک مسیر عبور و مرور وسایل نقلیه در کشور چین است. اما این مسیر متعلق به شهر " کلورادو " می باشد که از یک معماری قدیمی بهره برده است که این در سال 1884 میلادی توسط مهندسان قدیمی ساخته شده است.

مسیر عجیب عبور و مرور اتومبیل ها و کامیون ها

مسیر ترسناک در شهر کلورادو ایالات متحده آمریکا

با این وجود پیش بینی می شود که هرچه سریع ترین به این معضل رسیدگی شود تا بنابر پدیده های طبیعی تخریب کننده در این بخش از شهر کلورادو، اتفاقی برای شخص و یا اشخاص مختلف نیافتد.

بازدید : 1,088 بار
مسیری ترسناک در شهر کلورادو آمریکا + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...