کودک 9 ماهه چینی پس از بازیگوشی فراوان، در نهایت میخ 4 سانتی متری را بلعید که این میخ در ریه های وی گیر کرد و دردسرساز شد.

گیر کردن میخ 4 سانتی متری در ریه کودک 9 ماهه

کودکان دارای عواطف و احساسات دلخراش هستند که کوچک ترین اشتباه در سنین پایین می تواند منجر به آسیب رساندن به آنها شود و آینده ای تلخ و دشوار داشته باشند. از این رو می توان این گونه اعلام کرد که کودکان به دلیل عدم آشنایی نسبت به محیط پیرامون خود ممکن است گاها دست به کارهایی بزنند که این می توان به قیمت جان آنها تمام شود.میخ 4 سانتی در ریه کودک! + عکس در ایرناک میخ 4 سانتی در ریه کودک! + عکس در ایرناک

از طرفی در مقابل ممکن است این کاملا برعکس انجام شود و ما به کودکان آسیب برسانیم که شاید منجر به خطر افتادن جان آنها می شود. برای مثال اخیرا تصاویری از یک نوزاد 9 ماهه در صفحات مجازی منتشر شد که توانست با بازتاب و بازدید فراوانی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک خواهیم گفت.

عملیات خارج کردن میخ از ریه های کودک 9 ماهه

کودک 9 ساله ای اخیرا در اتاق خود در حال بازی کردن بود که طبق گفته مادرش خانم لی، وی تعدادی سوزن و میخ را بر روی زمین گذاشته بود که ناگهان فرزند 9 ماهه وی فورا به سمت این وسایل خطرناک و کشنده حرکت می کند و متاسفانه یکی از آنها را می بلعد و این میخ 4 سانتی متری در ریه های آن گیر می کند.

پس از این اتفاق مادر وی به همراه پدر کودک، آنرا به نزدیک ترین بیمارستان منتقل می کنند و در نهایت کودک 9 ماهه پس از عمل 2 ساعته توسط پزشکان حرفه ای در شهر نینجانگ کشور چین توانست از مرگ حتمی جان سالم بدر ببرد.

بازدید : 989 بار
میخ 4 سانتی در ریه کودک! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی