سه ساعت پس از اولین تماس، یکی از اعضای تیم نجات فریاد می زند که او یک نوزاد دختر است و هنوز زنده مانده است.

عکسهایی از نجات نوزاد از داخل لوله فاضلاب

ویدئو و تصاویر لحظه باور نکردنی ای، در آفریقای جنوبی که کارگران پس از کندن لوله ای، با یک نوزاد تازه متولد شده روبرو شده اند، که جان سالم به در برده است در فضای مجازی منتشر شد و یکی از اخبار پربازدید روز شد. این ویدیو نشان می دهد که کارگران بعد از حفاری یک لوله و برش دادن آن در نزدیکی خانه ای در شرق نیولند در شمال دوربان، در ساحل شرقی کشور، نوزادی را نجات می دهند.امدادگران اورژانس، سه ساعت برای رسیدن به نوزادی که در حدود 7 متر پایین تر از لوله ها بود، وقت صرف کردند.نجات نوزاد از داخل لوله فاضلاب + عکس در ایرناک نجات نوزاد از داخل لوله فاضلاب + عکس در ایرناک

کشف نوزاد تازه متولد شده

یکی از اهالی که صبح زود از خانه بیرون رفته بود، گمان کرده بود که صدای میو میو گربه ای را از زیر پوششی فولادی می شنود، سپس درپوش را بلند می کند تا به داخل نگاهی بیندازد ؛ "لیرون لودال " وقتی متوجه شد که این صدای گریه بچه است، به داخل حفره رفت و نوری را درون لوله انداخت و نوزاد تازه متولد شده ای را داخل آن دید. بلافاصله با اورژانس تماس گرفت و یک عملیات نجات کامل وارد عمل شدند، که شامل پلیس، آمبولانس و تیم آتش نشانی در دوربان، آفریقای جنوبی بودند.

تصویر نوزاد تازه متولد شده

نوزاد تازه متولد شده داخل لوله فاضلاب

بعد از حضور در محل این تیم، تایید می کنند که یک دختربچه در آنجا گیر افتاده است و در حال پایین رفتن بیشتر از لوله است اما چنانچه در این بخش از سرگرمی ایرناک می خوانید بالاخره وارد لوله شدند و موفق شدند تا او را از آن بیرون بیاورند. سه ساعت پس از اولین تماس، یکی از اعضای تیم نجات فریاد می زند که او یک نوزاد دختر است و هنوز زنده مانده است. صدای این کودک برهنه در هنگام بیرون آوردنش از داخل لوله شنیده می شد؛ به آرامی او را به حوله ای پیچیده شد و مورد معاینه قرار گرفت و با هلیکوپتر به بیمارستان منتقل گشت.

سخنگوی خدمات پزشکی اورژانس، رابرت مکنزی، گفت که پیراپزشکان سه ساعت تلاش کردند تا به نوزاد برسند و سرانجام از نجات او خوشحال شدند و همچنین ادامه داد:" در حال حاضر او در وضعیت ثابتی است و هلیکوپتر ما با کودک همراه شده است تا او را به بیمارستانی ببرد که پزشکان معالجه اش کنند. پلیس اکنون در وهله اول، در حال بررسی شرایطی است که منجر به رفتن نوزاد در لوله شده است و همچنین تلاش خواهند کرد تا مادرش را پیدا کنند.

نوزاد تازه متولد شده در فاضلاب

کشف نوزاد تازه متولد شده از داخل لوله فاضلاب

آقای مکنزی گفت:هنگامی که گروه امدادرسانان اول رسیدند، او در حدود 1متر و 80 سانتی متر پایین تر از سطح زمین بود و تا لحظه آخر قبل از نجات 5 متر و 20 سانتی متر بیشتر پایین رفته است.

وی افزود:" خبر خوب این است که کودک نجات پیدا کرده است و در حال حاضر در شرایط ثابتی است که برای تمام امدادرسانان و پرسنل و پیراپزشکانی که این کار را انجام دادند، پایان خوبی می باشد." این کودک که افراد محلی نام او را طوفان گذاشتند، به مرکز نگهداری در آفریقای جنوبی فرستاده می شود.

حدود 3500 کودک در طول یک سال رها می شوند و خدمات اجتماعی آنها را به مهد کودک اختصاصی می برند و سپس سعی می کنند والدینی را پیدا کنند که می خواهند آنها را به فرزندی قبول کنند.

بازدید : 1,209 بار
نجات نوزاد از داخل لوله فاضلاب + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...