از مهم ترین و پرطرفدارترین موتورسیکلت های ساخته شده این شرکت می توان به هارلی دیویدسن 2012 اشاره نمود که این سری به لطف تیم پر استعداد و پرتوان هارلی آنرا طراحی و به مرحله اجرا در آوردند و با تولید بسیار زیادی روبرو گشت.

موتورسیکلت بازطراحی شده هارلی دیویدسون 2012

یکی از مطرح ترین و محبوب ترین شرکت های سازنده موتور سیکلت که از گذشته بسیار دور در این زمینه فعالیت دارد، شرکت هارلی دیویدسن است که در سال 1903 تاسیس گشت و این روزها بیشتر از یک قرن سابقه دارد و موتورسیکلت هایی بسیار پرطرفدار را طراحی و ساخته است و در سرتاسر جهان دارای طرفداران زیادی می باشد.موتورسیکلت بازطراحی شده هارلی دیویدسون 2012 + تصاویر در ایرناک موتورسیکلت بازطراحی شده هارلی دیویدسون 2012 + تصاویر در ایرناک

از مهم ترین و پرطرفدارترین موتورسیکلت های ساخته شده این شرکت می توان به هارلی دیویدسن 2012 اشاره نمود که این سری به لطف تیم پر استعداد و پرتوان هارلی آنرا طراحی و به مرحله اجرا در آوردند و با تولید بسیار زیادی روبرو گشت.

ویژگی های NOIR KING

این سری دارای طول کشیده ای است که فرمان موتورسیکلت نیز همانند بدنه کشیده شده است و ارتفاع آن نیز کمی بالاتر از موارد مشابه است. موتورسواری با این مدل از موتورسیکلت ها شاید کار سختی به نظر برسد و هر شخصی شاید این گونه فکر کند که شاید هرگز نتواند چنین وسیله ای را کنترل نماید.

اما موتورسواری با این موتورسیکلت ها بسیار آسان است و تنها به کمی تمرکز نیاز دارد. از طرفی برخی مدل های این نوع موتورسیکلت های کشیده، با توجه به قدرت و ویژگی های منحصر بفرد شاید به قیمت بیش از 30 هزار دلار به فروش برسند.

موتورسیکلت بازطراحی شده

با این وجود اخیرا تیم " ROUGH CRAFTS " در طی اقدامی بسیار جالب و جذاب موتورسیکلت باز طراحی شده و منحصر بفرد خود را که نتیجه ساعت تلاش بود را رونمایی کردند که توانست با استقبال فراوانی روبرو شود.

ROUGH CRAFTS

این موتورسیکلت باز طراحی شده، دارای رنگ مشکی مات است که برای طراحی مجدد آن از لوازم جانبی فراوانی که اغلب آنها ساخته تیم مذکور می باشند. از مهم ترین ویژگی های این موتورسیکلت بازطراحی شده می توان به تایرهای 23 اینچی Pirelli Dragon Night ، کلاچ هیدرولیکی، گیربکس 6 سرعته، اگزوز های بازطراحی شده، صندلی بسیار راحت و با کیفیت و... اشاره نمود که از مهم ترین ویژگی های مثبت این موتورسیکلت می باشند.

NOIR KING

نام انتخابی تیم " ROUGH CRAFTS " برای این موتورسیکلت منحصر بفرد و خاص “NOIR KING” می باشد که هنوز قیمت دقیق آنرا منتشر نساخته اند.

بازدید : 1,682 بار
موتورسیکلت بازطراحی شده هارلی دیویدسون 2012 + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...