مهران مدیری مجری توانای دورهمی در سری سوم این برنامه با زبان طنز، به نقد ماجرای روسری سر کردن مربی تایلندی پرداخت.

واکنش مهران مدیری به روسری سرکردن مربی تایلندی + فیلم-ایرناک واکنش مهران مدیری به روسری سرکردن مربی تایلندی + فیلم-ایرناک برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری مجری توانمند و بسیار محبوب کشورمان، در شبهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه از شبکه نسیم روی آنتن می‌رود. دورهمی با ژانر اجتماعی و زبانی طنز، به نقد مسائل روز جامعه می‌پردازد. 

واکنش مهران مدیری به روسری سرکردن مربی تایلندی + فیلم-ایرناک واکنش مهران مدیری به روسری سرکردن مربی تایلندی + فیلم-ایرناک استندآپ‌های هنرمندانه و استادانه مهران مدیری در انتقال این انتقادها نقش بسیار مهمی دارد.

واکنش مهران مدیری به روسری سرکردن مربی تایلندی + فیلم-ایرناک واکنش مهران مدیری به روسری سرکردن مربی تایلندی + فیلم-ایرناک و اما موضوع روسری سر کردن مربی تایلندی تیم کبدی بانوان کشورمان، چندی پیش به عنوان یکی از مسائل پرحاشیه روز بود که حالا مهران مدیری در سری سوم برنامه دورهمی به انتقاد از آن پرداخت که بخش‌هایی از آن در ویدئو زیر ارائه شده است. 

واکنش مهران مدیری به روسری سرکردن مربی تایلندی + فیلم-ایرناک واکنش مهران مدیری به روسری سرکردن مربی تایلندی + فیلم-ایرناک

واکنش مهران مدیری به روسری سرکردن مربی تایلندی + فیلم-ایرناک واکنش مهران مدیری به روسری سرکردن مربی تایلندی + فیلم-ایرناک  

(0 رای)
بازدید : 107 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی