یک شیء پرنده ناشناس درخشان بعد از آنکه به توده ای ابر رسید، خود را به شکلی مرموز در پشت ابرها پنهان کرد.

ویدئو شیء ناشناس پرنده در آسمان!-ایرناک ویدئو شیء ناشناس پرنده در آسمان!-ایرناک ویدئویی که به تازگی منتشر شده است یک شیء پرنده مرموز درخشان را در آسمان به تصویر می کشد. در این ویدئو مشاهده می شود که این شیء پرنده ناشناس درخشان بعد از آنکه خود را به توده ای ابر می رساند، خود را  به شکلی مرموز در پشت ابرها پنهان می کند.

ویدئو شیء ناشناس پرنده در آسمان!-ایرناک ویدئو شیء ناشناس پرنده در آسمان!-ایرناک  شیء درخشان عجیب که شبیه به  یک ستاره در آسمان است بعد از چند ثانیه توقف در پشت ابرها سپس ناپدید می شود. ویدئوی مربوط به شی پرنده درخشان تنها 12 ساعت از انتشارش در یوتیوب، حدود بیش از 3 هزار بیننده داشته است. بسیاری از کاربران این شی درخشان را یک یوفو یا شی پرنده ناشناس واقعی دانستند. همچنین یکی از کارشناسانی که در زمینه موجودات فضایی تحقیق می کند این شی پرنده عجیب را یک سفینه متعلق به  فرازمینی ها دانست.

ویدئو شیء ناشناس پرنده در آسمان!-ایرناک ویدئو شیء ناشناس پرنده در آسمان!-ایرناک گفتنی است؛ محل دقیق تهیه این فیلم عجیب هنوز مشخص نشده است.

ویدئو شیء ناشناس پرنده در آسمان!-ایرناک ویدئو شیء ناشناس پرنده در آسمان!-ایرناک

ویدئو شیء ناشناس پرنده در آسمان!-ایرناک ویدئو شیء ناشناس پرنده در آسمان!-ایرناک yjc

(1 رای)
بازدید : 101 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی