این مادر جوان به مدت یک هفته با چاقو 11 اینچی در پشت خود در خانه زندگی می کرد و بطرز شگفت انگیزی جان سالم بدر برد و توانست جان سالم بدر ببرد.

چاقو خوردن زن جوان از شوهرش!

مادر جوان 25 ساله به نام " کومه بایاسا " از اتیوپی واقع در آفریقا اخیرا زمانیکه با فرزند پسر 4 ماهه خود در خانه تنها بود، شوهر وی که از قرار معلوم وضعیت روانی مناسبی نداشت و از مشروبات الکلی استفاده کرده بود، به سمت همسر خود با یک چاقو 11 اینچی حمله می کند و آنرا در پشت کومه فرو می کند!چاقو خوردن زن جوان از شوهرش! + عکس در ایرناک چاقو خوردن زن جوان از شوهرش! + عکس در ایرناک

با این وجود این مادر جوان به مدت یک هفته با چاقو 11 اینچی در پشت خود در خانه زندگی می کرد و بطرز شگفت انگیزی جان سالم بدر برد و توانست جان سالم بدر ببرد و این اتفاق کاملا معجزه آمیز و عجیبی بود که در صفحات مجازی به شدت منتشر شد و توانست با واکنش های متعددی از جوانب مختلف روبرو شود.

چاقو خوردن زن جوان از شوهرش! + عکس در ایرناک

بعد از این مدت کومه به بیمارستان محلی در اتیوپی منتقل شد که در طی عکس ایکس ری گفته شد که چاقو در نزدیکی شش های وی فرو رفته است و اما به شش وی آسیب نرسانده است و خارج کردن آن کار بسیار سختی می باشد! با این حال به کمک پزشکان بیمارستان " Menelik II " در طی اقدامی ریسک پذیر شروع به خارج کردن این چاقو 11 اینچی نمودند!

چاقو خوردن زن جوان از شوهرش! + عکس در ایرناک

با این حال هر آن ممکن بود در حین خارج کردن چاقو، عضوی آسیب ببیند و به شدت خونریزی کند و در نهایت به قیمت جان وی تمام شود که خوشبختانه عملیات جراحی بصورت موفقیت آمیزی به پایان رسید و این مادر جوان زنده ماند و شوهر بی مسئول وی نیز توسط پلیس محلی دستگیر شده است.

چاقو خوردن زن جوان از شوهرش! + عکس در ایرناک

همچنین این چاقو که در نردیکی شش، قلب، پانکراس و ریه های کومه قرار داشت، در طی عمل جراحی هفت ساعته خارج شد که بسیار طولانی می باشد که توسط متخصصان بیمارستان " Menelik II " انجام شد!

بازدید : 681 بار
چاقو خوردن زن جوان از شوهرش! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...