روز گذشته خبرهای تلخ و دردناکی از یک دختر بچه 3 ساله چینی در صفحات مجازی و رسانه های مختلف منتشر شد که توانست با حواشی و واکنش های مختلفی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک خواهیم گفت.

نجات معجزه آسا پس از فرو رفتن چاپستیک در جمجمه دختر 3 ساله!

همان گونه که مطلع هستید، کودکان به دلیل عدم آشنایی با محیط و دنیای اطراف خود بسیار کنجکاو هستند و بیشتر به دنبال آن هستند تا بتوانند هر چیزی را لمس نمایند و یا با آن بازی کنند و هر چه بیشتر آشنا شوند. با این حال می تواند زنگ خطری برای والدین و کودکان آنها باشد چرا که آنها می توانند به دلیل عدم آشنایی با دنیای اطراف خود به خودشان آسیب بزنند!فرو رفتن چاپستیک در جمجمه دختر 3 ساله! + عکس در ایرناک فرو رفتن چاپستیک در جمجمه دختر 3 ساله! + عکس در ایرناک

از این رو والدین می بایست و ظیفه و مسئولیت خود را در مقابل نگهداری از کودک تازه متولد شده خود، کاملا جدی بگیرند تا شاهد خبرهای تلخ و دردناکی نباشند. برای مثال روز گذشته خبرهای تلخ و دردناکی از یک دختر بچه 3 ساله چینی در صفحات مجازی و رسانه های مختلف منتشر شد که توانست با حواشی و واکنش های مختلفی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک خواهیم گفت.

فرو رفتن چاپستیک در جمجمه دختر 3 ساله! + عکس در ایرناک

دختر 3 ساله چینی که تنها با نام " فنگ فنگ " شناخته شده است، زمانیکه چاپستیک ( وسیله ای چوبی یا فلزی گفته می شود که مردمان چینی با استفاده از آنها غذا میل می نمایند ) چوبی را در دست داشت و با آن در خانه در حال بازی کردن بود، ناگهان در طی اتفاقی چون چاپستیک 26 سانتی متری از راه دهان، وارد دهانش می شود.

فرو رفتن چاپستیک در جمجمه دختر 3 ساله! + عکس در ایرناک

با این حال فورا به بیمارستان منتقل شد و پزشکان برای درک هر چه بیشتر تصمیم به ثبت تصویر اشعه ایکس نمودند که تصویر اشعه ایکس نشانگر تصویری تلخ و وحشتناکی شد چرا که این چوب وارد جمجمه شده بود و با این حال این چوب به مغز و رگ های عصبی وی آسیب نرسانده بود و پزشکان موفق به خارج کردن آن شدند و این کودک 3 ساله را بسیار خوش شانس دانستند.

با این حال هم اکنون وضعیت جسمانی فنگ فنگ پایدار اعلام شده است و به زودی بهبودی کامل را کسب خواهد نمود.

 

بازدید : 483 بار
فرو رفتن چاپستیک در جمجمه دختر 3 ساله! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی