زن جوان 20 ساله تایوانی اخیرا زمانیکه در قبرستان حضور داشت، در طی اتفاقی ناگهانی در قبرستان متوجه درد شدیدی در چشم چپ خود شد که علت آن باور نکردنی بود!

زندگی کردن 4 زنبور در چشم زن جوان !

بدن انسان دارای دستگاه های مختلفی می باشد که حضور این دستگاه های مختلف منجر به بی نیازی و قادر بودن به انجام کارهای مدنظر هر انسان شده اند و با آسیب دیدن هر عضو، بی شک احساس ناخوشایندی خواهیم داشت و همچنین حتی ممکن است دیگر اجزای بدنمان نیز دچار برخی آسیب های تلخ و دردناکی شود.خوردن چشم زن جوان توسط زنبور! + عکس در ایرناک خوردن چشم زن جوان توسط زنبور! + عکس در ایرناک

از این رو هر عضو بدن دارای نقش و وظفیفه خودش می باشد و می بایست هر چند مدت یکبار برای آنکه آسیبی به این اعضاء وارد نشود، به پزشک مراجعه کنیم و از گسترش بیماری مبتلا شده جلوگیری شود.

اما اخیر رسانه های ملی کشور تایوان از یک زن جوان که هنوز هویت وی شناخته شده نیست، پرده برداری کردند که متاسفانه دچار مشکل عجیبی شده است! جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک خواهیم گفت.

خوردن چشم زن جوان توسط زنبور! + عکس در ایرناک

زن جوان 20 ساله تایوانی اخیرا از قرار معلوم دچار مشکلی عجیب شده است که طبق گزارشات انجام شده مشکلی که وی مبتلا به آن شده است برای اولین بار در جهان می باشد! متاسفانه در چشم این زن تایوانی 4 زنبور عسل زندگی می کردند و از چشم وی تغذیه می کردند.

در طی گزارشی که انجام شده وی اعلام کرد زمانیکه در یک قبرستان بود، با طوفان و باد شدیدی روبرو می شود که این طوفان برخی علوفه را به سمت چشمان وی پرتاب می کند. بعد از این اتفاق وی فورا اقدام به شستشوی چشمانش کرد اما چند ساعت بعد از شتسشو متوجه شد که چشم سمت چپ وی به شدت احساس درد شدید به همراه پارگی شدید می کند.

خوردن چشم زن جوان توسط زنبور! + عکس در ایرناک

از این رو وی به بیمارستان فوئین در جنوب استان پینگتونگ منتقل می شود و پزشکان بعد از بررسی چشمان وی متوجه شدند 4 زنبور عسل وارد چشم چپ وی شده اند و از چشم وی تغذیه می کنند!

خوردن چشم زن جوان توسط زنبور! + عکس در ایرناک

با این حال وی فورا تحت درمان پزشکان این بیمارستان قرار گرفت و خوشبختانه هر 4 زنبور از چشم چپ وی خارج شدند و انتظار می رود تا کاملا بهبود پیدا کند.

بازدید : 593 بار
خوردن چشم زن جوان توسط زنبور! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...