اخیرا تصاویر نوزاد تازه متولد شده ای که در جنگل کشف گردیده بود، در صفحات مجازی به شدت انتشار یافت و توانست از پر بازدید ترین تصاویر اخیر گردد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک خواهیم گفت.

کشف کودک تازه متولد شده در میان هزاران حشره!

از زیباترین اتفاقاتی که ممکن است در زندگی هر یک از ما انسان ها رخ دهد، متولد شدن نوزادی است که عطر و بویش می تواند زندگی ما را به بهترین شکل ممکن تغییر دهد و حال و هوای جدیدی را به خانواده اش تزریق نماید. از این رو بیشتر مردمان جهان نوزاد تازه متولد شده شان را هدیه ای از جانب خدا می دانند و آنرا بسیار محترم می دانند.کشف کودک تازه متولد شده در میان هزاران حشره! + عکس در ایرناک کشف کودک تازه متولد شده در میان هزاران حشره! + عکس در ایرناک

با این وجود باید با نوزادهای تازه متولد شده به بهترین شکل ممکن برخورد شود و علت آن هم این است که هر رفتار زشت و ناپسند می تواند در شکل گیری شخصیت آن تاثیرگذار باشد و تا یک زمان مشخص نشده به همراه وی قرار گیرد!

به همین دلیل باید در نگهداری، مراقبت و پرورش کودکان به بهترین شکل ممکن نهایت تلاش خود را بکار بگیریم و از آسیب دیدن آن در طی عوامل مختلف خودداری نماییم. اما این طرز دید همیشه یکسان نیست و برخی از والدین از متولد شدن نوزاد خود کمی احساس ندامت و پشیمانی می کنند و علت آن هم می تواند عدم توافق آنها، عدم درآمد کافی و... می باشد.

برای مثال اخیرا تصاویر نوزاد تازه متولد شده ای که در جنگل کشف گردیده بود، در صفحات مجازی به شدت انتشار یافت و توانست از پر بازدید ترین تصاویر اخیر گردد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک خواهیم گفت.

دختر بچه آسیب دیده و تنها در جنگل

دختر بچه چند روزه برهنه فیلیپینی اخیرا در یک جنگل زمانیکه در میان شاخ و برگ پهنان پوشیده بود و هزاران حشره بدن آنرا تبدیل به خانه خود نموده بودند، کشف گردید که متاسفانه پوست آن در طی تابش مستقیم آفتاب سوخته بود.

پیدا کردن نوزاد پنهان شده در جنگل

خوشبختانه بعد از یافتن این نوزاد توسط یک خانمی که هنوز نام وی گفته نشده است، به یک کلیسا منتقل گردید و مسئولین کلیسا آنرا برای درمان به یک بیمارستان منتقل نمودند و پلیس محلی نیز اعلام نمود در پی یافتن والدین این نوزاد می باشد.

بازدید : 1,044 بار
کشف کودک تازه متولد شده در میان هزاران حشره! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...