گروه طراحی به نام "جی لی و جووم استودیو" اخیرا از کلنی های جدید و منحصر بفرد مخصوصا برای گربه های بسیار بازیگوش و پر انرژی طراحی شده اند. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک خواهیم گفت.

کلنی جدید و مخصوص گربه های خانگی!

یکی از حیواناتی که این روزها به عنوان حیوانات خانگی در کنار انسان ها زندگی می کنند، گربه ها هستند که نگهداری یکی از آنها می تواند باعث سرگرمی هر یک از شما و اعضای خانواده تان گردد. با این وجود نگهداری حیوانات خانگی بیشتر به افرادی که اغلب تنها هستند و یا نیاز به تحرک دارند، توصیه می شود چرا که روزانه می توانند ساعت های متعددی را در کنار گربه خانگی خود سپری نمایند.کلنی جدید و مخصوص گربه های خانگی! در ایرناک کلنی جدید و مخصوص گربه های خانگی! در ایرناک

اما گربه ها حیواناتی بسیار کنجکاو و پر انرژی هستند و باید دائما آنها را از انجام دادن و یا انجام ندادن برخی کارها باز دارید. به همین دلیل گروه طراحی به نام " جی لی و جووم استودیو " اخیرا از کلنی های جدید و منحصر بفرد مخصوصا برای گربه های بسیار بازیگوش و پر انرژی طراحی شده اند. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک خواهیم گفت.

کلنی گربه های بازیگوش

گروه " جی لی و جووم استودیو " اخیرا از دو طرح بسیار جذاب خود با نام های " COX - 01010R " و " COX-02020R " رونمایی نمودند که این دو نام متعلق به دو سیاره متفوات است که از یک ایده خیالی گرفته شده است که یک سیاره نابود می شود و یک گربه دیگر برای انتقام گرفتن در سیاره دیگر جای می گیرد و باید به میزان زیادی تحرک نماید تا بتواند به نجات سیاره دیگر برسد.

JAY LEE & JOOM STUDIO

از این رو شما می بایست گربه بازیگوش خود را درون یکی از سیاره ها قرار دهید تا این گونه میزان جنبش و فعالیت آنها کاهش یابد.

بازدید : 1,099 بار
کلنی جدید و مخصوص گربه های خانگی!
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...