امیر عباس کودک مازندرانی مشهور در فضای مجازی که به کچلیک لقب گرفته است پس از گله مندی از محمدرضا گلزار برای آشتی با او شرط گذاشت.

کچلیک برای آشتی با محمدرضا ‌گلزار شرط گذاشت +فیلم-ایرناک کچلیک برای آشتی با محمدرضا ‌گلزار شرط گذاشت +فیلم-ایرناک شرطی که کچلیک برای آشتی با گلزار گذاشت+فیلمبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی ابشگاه خبرنگاران جوان، امیر عباس کودک سرشناس در شبکه های اجتماعی که به کچلیک معروف شده ، از محمدرضا گلزار برای اینکه او را به دنیای بازگیری وارد نکرده گله مند بود و مدتی است که با وی قهر کرده است.

کچلیک برای آشتی با محمدرضا ‌گلزار شرط گذاشت +فیلم-ایرناک کچلیک برای آشتی با محمدرضا ‌گلزار شرط گذاشت +فیلم-ایرناک حالا امیر عباس پس از حضور در کنسرت گلزار برای برطرف کردن کدورتی که بینشان پیش آمده بود با وی صحبتهایی کرد، شما نیز در ادامه قسمتهایی کوتاه از این گفتگو را که محمد رضا گلزار در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده ، مشاهده خواهید کرد.

کچلیک برای آشتی با محمدرضا ‌گلزار شرط گذاشت +فیلم-ایرناک کچلیک برای آشتی با محمدرضا ‌گلزار شرط گذاشت +فیلم-ایرناک  امیر عباس هنگام رو به رو شدن با گلزار با وجود دلخوری که از وی داشت، بسیار ذوق زده شد و با شوق فراوان به سوی او دوید و گلزار نیز که از دیدن امیر عباس بسیار خوشحال شده بود، وی را در آغوش گرفت .

کچلیک برای آشتی با محمدرضا ‌گلزار شرط گذاشت +فیلم-ایرناک کچلیک برای آشتی با محمدرضا ‌گلزار شرط گذاشت +فیلم-ایرناک در پشت صحنه کنسرت، عوامل اتاق گریم از امیر عباس پرسیدند که بالاخره با محمدرضا گلزار آشتی کردی؟ و او در پاسخ گفت:بله اما به او گفتم که باید در فیلم من بازی کند.

کچلیک برای آشتی با محمدرضا ‌گلزار شرط گذاشت +فیلم-ایرناک کچلیک برای آشتی با محمدرضا ‌گلزار شرط گذاشت +فیلم-ایرناک

منبع : yjc

(1 رای)
بازدید : 464 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی