ظروف شیشه ای آشپزخانه مانند شیشه ترشی، مربا، آبلیمو، قند و شکر و ... را میتوان با گیپور و مروارید به زیباتین شکل ممکن تزیین کرد.

برای داشتن خانه ای زیبا و رمانتیک داشتن شمع های تزیین شده با سبکی خواص و متفاوت می تواند بسیار موثر باشد.

بادکنک آرایی از تزئینات جدید و فانتزی است که در مناسبت ها و مجالس مختلف به کار می رود. در اینجا روش تزئین بادکنک مدل طاقی، مدل گل دنباله دار و مدل طاق پیچی را آموزش می دهیم.

گیفت و یادبود عروسی یکی از تدارکات خاطره انگیز عروس و داماد برای مهمانان است, هدیه ای کوچک و زیبا که آن ها به عنوان یادگاری به آشنایان میدهند.

تزیین سفره عقد و تزیین وسایل آن مانند نبات، اسپند،بادام و گردو نیاز به خلاقیت و سلیقه فراوان دارد که در این بخش با سلیقه ترین تزیینات سفره عقد را مشاهده میکنید.

تزیین وسایل بله برون عروس با ایده های شیک و باکلاس مخصوص خانواده های باسلیقه که میخواهند هدایای بله برون را به زیباترین شکل تزیین کنند.

گل آرایی مجالس عقد و عروسی شامل گل آرایی ورودی عروس و داماد، سفره عقد، جایگاه عروس و داماد, میز شام و کیک و ... است که باید به بهترین شکل و کاملا حرفه ای انجام شود.

تزیین اسپند سفره عقد با روش های امروزی و شیک زیبایی خاصی به سفره عقد میبخشد، اگر میخواهید اسپند عروس را در خانه تزیین کنید این ایده ها را از دست ندهید.

صفحه1 از2
loading...
کاربران آنلاین : 5,290