عکس های جدیدی از گریم و تیپ متفاوت بازیگران فیلم سلام علیکم حاج آقا به کارگردانی حسین تبریزی را در ادامه این مطلب مشاهده میکنید.

فاطمه معتمدآریا در تازه ترین فیلم رضا درمیشیان با نام مجبوریم به ایفای نقش میپردازد.

ایرناک

  • تاریخ شنبه, 21 مهر 1397

جدول فروش هفتگی فیلم ها در سینمای ایران با صدرنشینی فیلم مغزهای کوچک زنگ زده به کارگردانی هومن سیدی برای دومین هفته متوالی منتشر شد.

ایرناک

  • تاریخ جمعه, 20 مهر 1397

عکسی خاطره انگیز از پشت صحنه شهر موشها به کارگردانی مرضیه برومند با حضور حمید جبلی و ایرج طهماسب خالقان کلاه قرمزی و مرضیه برومند را در ادامه مشاهده میکنید.

جدول فروش فیلم های این هفته سینماهای کشور با صدرنشینی فیلم مغزهای کوچک زنگ زده به کارگردانی هومن سیدی با بازی نوید محمدزاده و فرهاد اصلانی منتشر شد.

ایرناک

  • تاریخ شنبه, 14 مهر 1397

محسن کیایی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار خبر حضور فیلم آستیگمات به عنوان نماینده سینمای ایران در جایزه آسیا پاسیفیک به روز کرد.

در ادامه با معرفی بازیگران و عوامل و عکسهای فیلم فصل شکار به همراه خلاصه داستان این فیلم با شما در ایرناک خواهیم بود.

در ادامه با معرفی بازیگران و عوامل و عکسهای فیلم لازانیا به همراه خلاصه داستان این فیلم با شما در ایرناک خواهیم بود.

صفحه رسمی سریال ممنوعه با انتشار پستی در اینستاگرام از پخش قسمت های جدید این سریال در نمایش خانگی خبر داد.

ایرناک

  • تاریخ شنبه, 07 مهر 1397

به مناسبت روز آتش نشان مروری بر بازیگرانی که در نقش آتش نشان درخشیدند از عبدالرضا اکبری تا مهدی پاکدل داشته ایم که توصیه میکنیم تا پایان مطلب همراه ما باشید.

در این مطلب شما را با فیلم هایی با موضوع اعتیاد در سینمای ایران از فیلم ابد و یک روز تا سنتوری و مرهم آشنا میکنیم.

به دلیل اهمیت صنعت گریم و گریم های موفق و چشمگیر چهره پردازان سینما و تلویزیون مروری بر مشهورترین گریمورهای ایرانی داشته ایم که قطعا برایتان جذاب خواهد بود.

در ادامه با معرفی بازیگران و عوامل و عکسهای فیلم رحمان 1400 با بازی یکتا ناصر و محمدرضا گلزار به کارگردانی منوچهر هادی و خلاصه داستان این فیلم با شما در ایرناک خواهیم بود.

مهدی گلستانه کارگردان سریال رقص روی شیشه با انتشار پستی در اینستاگرام خبر از بازی ترلان پروانه و ابوالفضل میری در این سریال نمایش خانگی داد.

ایرناک

  • تاریخ شنبه, 31 شهریور 1397

در ادامه به معرفی بازیگران فیلم جذاب چراغهای ناتمام با بازی متفاوت مجید صالحی و خلاصه داستان و عکس بازیگران آن با شما در ایرناک خواهیم بود.

سریال ممنوعه به کارگردانی امیر پورکیان برخلاف روال پخش در دوشنبه های هرهفته ، این هفته در شبکه نمایش خانگی توزیع نشد و با حواشی زیادی مواجه گردید.

ایرناک

  • تاریخ دوشنبه, 26 شهریور 1397

با معرفی فیلم بدون تاریخ بدون امضا به عنوان نماینده ایران در اسکار 2019 ،مروری بر فیلم های ایرانی که تاکنون موفق به دریافت جایزه اسکار شدند داشته ایم که توصیه میکنیم تا پایان مطلب همراه ما باشید.

لیست کامل بهترین فیلم های سال 2019 که نباید به هیچ عنوان لذت تماشای آن ها را از دست داد.

صفحه1 از14