شهرام شاه حسینی کارگردان سریال همه چیز آنجاست و هشت و نیم دقیقه صفحه اینستاگرامش را با انتشار پستی در تمجید از داستان فیلم فراری به روز کرد.

بهنوش بختیاری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار پستی درباره بازی در فیلم آستیگمات با نقشی متفاوت و ناشناخته برای خودش به روز کرد.

همزمان با آغاز بازی جواد عزتی در فیلم جان دار تصویری از گریم این هنرمند کشورمان در فیلم سینمایی جان دار به کارگردانی حسین امیری و پدرام پور امیری منتشر شد.

محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان به همراه دو دخترشان مهرواه و ملیکا در مهمانی پاهای بیقرار به میزبانی منوچهر هادی حاضر شدند.

فیلم سینمایی هزارپا ساخته ابوالحسن داوودی گیشه سینمای ایران را در دست گرفت و با فروش فوق العاده رکوردشکنی کرد.

علی عطشانی کارگردان فیلم سینمایی کاتیوشا با انتشار پستی در اینستاگرام از پوستر جدید تازه ترین ساخته سینمایی اش رونمایی کرد.

سوگل طهماسبی بازیگر سریال کیمیا صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از گریمش در فیلم کوتاه قرار به روز کرد.

کاوه سماک باشی بازیگر کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار تصویری از گریم 60 سالگی اش در یک فیلم به روز کرد.

جدول فروش فیلم های این هفته سینماهای کشور با صدرنشینی و فروش 11 میلیاردی فیلم تگزاس در 15 روز ابتدایی تابستان منتشر شد.

هدایت هاشمی بازیگر کشورمان تصویر جدیدی از بازی در فیلم سینمایی زندانی ها ساخته مسعود ده نمکی منتشر کرد و درباره این فیلم سینمایی نوشت.

کوروش سلیمانی بازیگر کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از گریم متفاوتش در نقش میکاییل در فیلم سینمایی دوچ به روز کرد.

امیرمحمد زند دومین فیلم بلند سینمایی اش را با عنوان قصاص در ملاء عام به زودی جلوی دوربین می برد. یک آن اشتباه اولین فیلم بلند امیرمحمد زند است.

بهاره رهنما بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار خبر ساخت قسمت دوم فیلم سینمایی نان عشق و موتور 1000 به روز کرد.

جدول فروش فیلم های این هفته سینماهای کشور با صدرنشینی فیلم تگزاس برای چندمین هفته متوالی در اولین هفته تابستان منتشر شد.

یکی از هنرهایی که به‌راستی می‌تواند شگفتی ساز باشد، گریم است که گاهی چهره‌هایی باورنکردنی از هنرمندان می‌سازد که سبب شگفتی می‌شود.

فیلم سینمایی قانون مورفی به کارگردانی رامبد جوان با بازی امیر جعفری ، امیر جدیدی و هادی کاظمی به زودی در سینماهای سراسر کشور آماده نمایش میشود.

تصویربرداری زندانی های مسعود ده نمکی در زندان قصر آغاز شد و مسعود ده نمکی با انتشار عکسی از گریم بازیگران فیلم سینمایی زندانی ها رونمایی کرد.

رامانا سیاح “بدل ایرانی آنجلینا جولی” در اکران خصوصی فیلم شاخ کرگدن حاضر شد. رامانا بازیگر نقش آنجلینا جولی در فیلم شاخ کرگدن است.

صفحه1 از11