محمد واحد سازنده اولین آنونس رسمی فیلم ایده اصلی از آنونس این فیلم رونمایی کرد و درباره داستان و بازیگران این ساخته آزیتا موگویی صحبت کرد.

جدول فروش سینمای ایران با اعلام صدرنشینی فیلم سینمایی "ما همه با هم هستیم" به کارگردانی کمال تبریزی در اولین هفته از اکران این فیلم منتشر شد.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی مرده خور به کارگردانی صادق صادق دقیقی و تهیه کنندگی پروانه مرزبان با شما در ایرناک خواهیم بود.

سریال محکومین 2 به کارگردانی سیدجمال سیدحاتمی و تهیه کنندگی بهروز مفید سریال جدید شبکه یک سیما است که در چندین اپیزود و با حضور بازیگران زیادی جلوی دوربین رفت.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی کارت پرواز به کارگردانی مهدی رحمانی با بازی ندا جبرئیلی بازیگر نقش لیلا در سریال برادرجان با شما در ایرناک خواهیم بود.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی هشتگ با بازی نیوشا ضیغمی ، بهاره رهنما و حدیث فولادوند در شبکه نمایش خانگی با شما در ایرناک خواهیم بود.

فیلم سینمایی گواهی امضاء ساخته جدید شهرام اسدزاده این روزها در مرحله پایانی فیلمبرداری قرار دارد و با حضور دو بازیگر جدید همزمان با ادامه تصویربرداری تدوین این فیلم سینمایی هم آغاز شد.

فیلم سینمایی آستیگمات به تهیه کنندگی و کارگردانی مجیدرضا مصطفوی یکی از فیلم های راه یافته به جشنواره فیلم های ایرانی پاریس است که با بازی باران کوثری و محسن کیایی در این جشنواره به نمایش در می آید.

صفحه1 از57