هوتن شکیبا بازیگر فیلم شبی که ماه کامل شد است که با گریمی متفاوت جلوی دوربین این فیلم رفت و خبرهایی از نقش جنجالی او در فیلم نرگس آبیار به گوش میخورد.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم زعفرانیه 14 تیر به کارگردانی سیدعلی هاشمی و تهیه کنندگی سلیمان علی محمد با شما در ایرناک خواهیم بود.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران "فیلم سمفونی نهم" یکی از 22 فیلم راه یافته به بخش سودای سیمرغ سی و هفتمین جشنوراه فیلم فجر با شما در ایرناک خواهیم بود.

امروز 30 دی سالروز تولد پیمان قاسم خانی نویسنده طناز کشورمان است و همین بهانه ای شد تا مروری بر ماندگارترین فیلمنامه های پیمان قاسم خانی داشته باشیم.

چند وقت پیش از اولین عکس لیندا کیانی در دیدن این فیلم جرم است رونمایی شد و حالا در روزهای نزدیک به جشنواره از عکس امیر آقایی در این فیلم سینمایی رونمایی شد.

سخنگوی شورای صنفی نمایش از تعطیلی سینما های سراسر کشور در روز یکشنبه سی ام دی ماه 97 خبر داد.

به بهانه درخشش و بازی موفق میلاد کی مرام در سریال ممنوعه مروری بر ماندگارترین نقش های این بازیگر جوان از ملکه تا ملی و راه های نرفته اش داشته ایم که توصیه میکنیم تا پایان مطلب همراه ما باشید.

جدول فروش فیلم های درحال اکران این هفته سینماهای کشور با فروش موفق فیلم قانون مورفی ساخته رامبد جوان منتشر شد.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم دختر شیطان به کارگردانی قربان محمدپور و تهیه کننده بالیوودی در ایرناک با شما خواهیم بود.

در ادامه با معرفی فیلم طاق باز به همراه خلاصه داستان و عکس بازیگران و آخرین اخبار فیلم طاقباز با شما در ایرناک خواهیم بود.

هستی مهدوی بازیگری که با سریال جراحت و مادرانه در میان مخاطبان تلویزیون شناخته شد در فیلم ماجرای نیمروز 2 با گریمی متفاوت جلوی دوربین رفت.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم شبی که ماه کامل شد به کارگردانی نرگس آبیار در ایرناک با شما خواهیم بود.

جدول فروش فیلم های این هفته سینماهای کشور در سومین هفته دی ماه با صدرنشینی فیلم قانون مورفی با بازی امیر جعفری و امیر جدیدی منتشر شد.

اکران مردمی سریال مینو با حضور مهدیه نساج و سامرند معروفی تازه عروس داماد این سریال ، عباس غزالی و سلمان فرخنده برگزار شد.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم من می ترسم با بازی امیر جعفری و آخرین اخبار این فیلم با شما در ایرناک خواهیم بود.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی دیدن این فیلم جرم است با بازی لیندا کیانی با شما در ایرناک خواهیم بود.

صفحه رسمی فیلم ماجرای نیمروز رد خون با انتشار عکسی از بازی محسن کیایی در این فیلم برای اولین بار از داستان ماجرای نیمروز 2 رونمایی کرد.

نگاهی به کارنامه هنری نسرین نکیسا و ماندگارترین فیلم های او داشته ایم که توصیه میکنیم تا پایان مطلب ما را همراهی کنید.

صفحه1 از19