مجیدرضا مصطفوی کارگردان فیلم آستیگمات صفحه اینستاگرامش را با انتشار خبر توزیع فیلمش در نمایش خانگی به روز کرد.

جدول فروش سینمای ایران با اعلام صدرنشینی فیلم سینمایی "ایده اصلی" به کارگردانی آزیتا موگویی در نخستین هفته از اکران این فیلم منتشر شد.

راند چهارم ساخته جدید علیرضا امینی است که پروانه ساخت آن صادر شد و این فیلم سینمایی به نویسندگی و کارگردانی علیرضا امینی و تهیه کنندگی مرتضی شایسته وارد مرحله پیش تولید شد.

به بهانه سالروز تولد این کارگردان جوان مروری بر کارنامه هنری او داشته ایم که توصیه میکنیم تا پایان این مطلب از بخش فرهنگ و هنر ایرناک همراه ما باشید.

سعید آقاخانی یکی از بازیگران اصلی فیلم سینمایی زنبور کارگر بود که در روزهای ابتدایی تصویربرداری این فیلم جلوی دوربین رفت و در روزهای پایانی این فیلم بازی او به اتمام رسید.

لامینور ساخته جدید داریوش مهرجویی بعد از حدود 6 سال دوری از سینماها است که با چهره پردازی عبدالله اسکندری گریمور مشهور سینما و تلویزیون جلوی دوربین میرود.

در دومین دوره آکادمی سینما سینما به دبیری کیوان کثیریان برگزیده های بخش های مختلف این جشن معرفی شدند و تندیس مهر گیاه که تندیس ویژه این مراسم است به آنها اهدا شد.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم بله برون با بازی ثریا قاسمی ، فتحعلی اویسی و زنده یاد جمشید مشایخی با شما در ایرناک خواهیم بود.

صفحه1 از65
loading...