در ادامه طرز تهیه یک نان محلی و خوشمزه به نام قاق کسمه که از شیرینی های مخصوص اراک ، قم و قزوین است و در شهرهای دیگر نیز ظرفداران خود را دارد.

نان بسیار ساده و در عین حال خوشمزه هندی که با مواد اولیه و شیوه ای آسان درست می شود. در ادامه با دستور تهیه نان هندی همراه ما باشید.

در ادامه نحوه تزیین شیرینی ماکارون فرانسوی با طحهای جذاب را برای شما گرداوری کرده ایم که در این بخش از ایرناک خواهید دید.

ماکارون یک شیرینی فرانسوی است که در اصل با سفیده تخم مرغ و شکر تهیه می شود. از دیگر مواد لازم برای این شیرینی پودر شکر یا پودر قند، پودر بادام یا پودر بادام زمینی و رنگ طبیعی می باشد. معمولاً وسط این شیرینی با شکلات سفید، خامه و یا مربا پر می شود.

طرز تهیه “نان خرمایی” کرمانشاه. ابتدا خرماهای بدن هسته را چرخ یا له کنید. کره را کمی روی حرارت آب کنید. ماست را با بیکینگ پودر و زعفران و کره ی آب شده مخلوط کنید.

نان روغنیبرساق از نان ها و شیرینی های محلی استان کردستان و استان کرمانشاه است.

نان پنجره ای یک شیرینی لذیذ و سبک است. “نان پنجره ای” سریع و آسان تهیه میشود و برای دسر مهمانان شما مناسب است. پس از سرخ شدن روغن اضافی شیرینی را بگیرید.

در ادامه روش تهیه خامه قنادی که با پودر خامه و تخم مرغ و فوت و فن های آن را در آشپزخانه ایرناک آموزش خواهیم داد.

خامه فرم گرفته برای تزیین شیرینی ها، کیک ها و دسرها استفاده می شود. مواد زیر برای تهیه دو پیمانه “خامه فرم گرفته” مناسب است.

کلوچه خرما و گردو” شامل دودسته مواد لازم برای کلوچه و مواد میانی است و به عنوان یک میان وعده غنی از لحاظ ارزش غذایی برای کودکان و نوجوانان در برنامه غذایی قرار می گیرد.

در ادامه روش و دستور تهیه شیرینی نخودچی خانگی با مایکروفر را در این بخش از ایرناک برای شما آماده کرده ایم.

میتوانید در تهیه “شیرینی نخودچی” بدون فر به جای کره از روغن نباتی هم استفاده کنید ولی عطر و طعم این شیرینی با کره بسیار بیشتر است.

طرز تهیه ی یک شیرینی بسیار خوشمزه و پرطرفدار به نام “دونات” در منزل.شما میتوانید این شیرینی خیلی خوشمزه را به راحتی در منزل آماده کنید و با اطمینان کامل به همراه فرزندان سرو نمایید.

در ادامه این مطلب می توانید طرز تهیه “پای سیب خانگی راحت” را مشاهده کنید

راحت الحلقوم” جزو ساده ترین طرز تهیه های انواع شیرین های خانگی است که با مقداری شکر و پودر نارگیل و مواد لازم ساده دیگر تکمیل می شود.

برای درست کردن یک “مربای به” بسیار خوشمزه در خانه همراه آشپزخانه ایرناک باشید.

کیک اسپایسی” با ادویه مخصوص پای کدوحلوایی باید درست شود تا طعم بهتری داشته باشد. برای شیرینی آن نیز از شکر قهوه ای استفاده می شود.

درست کردن میوه شکری باعث خوشمزه شدن و تبدیل شدن میوه ها به نوعی شیرینی می شود که شما می توانید آن را با روشی بسیار ساده تهیه کرده و برای پذیرایی از مهمان هایتان استفاده کنید.

صفحه1 از8