فکر می کنید چرا در تابستان هوا گرم و در زمستان هوا سرد است. این بخش از سرگرمی ایرناک با دقت بخوانید تا اگر جایی این سوال را از شما پرسیدند با اطمینان بیشتری پاسخ دهید.

با این وجود روز گذشته " اداره کل ملی هوانوردی و فضا " یا به عبارتی ناسا که یکی از بزرگترین پایگاه های جهان در عرصه هوافضا می باشد، از ایده جالب و مفهومی خود رونمایی کرد که توانست با استقبال فراوانی روبرو شود.

فناوری نانو، نانوفناوری یا نانوتکنولوژی رشته‌ای از دانش کاربردی و فناوری است که موضوع اصلی آن مهار ماده یا دستگاه‌های در ابعاد کمتر از یک میکرومتر، معمولاً حدود ۱ تا ۱۰۰ نانومتر است.

دنیای رباتیک سال های طولانی است که در حال توسعه می باشد و امروزه شاهد برخی ربات های ساخته شده توسط مهندسان حرفه ای هستیم که شباهت بسیار زیادی به انسان ها دارند!

برای مثال یک شرکت ژاپنی اخیرا از یک هوش مصنوعی رونمایی کرد توانت با بازتاب فراوانی در رسانه های مختلف روبرو شود که شنیدن آن می تواند شما را به شدت شوکه نماید. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک خواهیم گفت.

واتریکس نخستین نسخه از تکنولوژی تشخیص راه رفتن را در ماه اکتبر سال گذشته نشان داد و از آن زمان در مذاکرات با شرکت های امنیتی از سنگاپور، هند، روسیه، هلند و جمهوری چک قرارداد بست.

اخیرا شرکتی به نام " RoboSea " از ربات زیردریایی جالبی رونمایی کرد که قطعا تماشای آن می تواند باعث شوکه شدن شما شود.

به دلیل آنکه این خسوف در ژانویه رخ می دهد بسیاری آن را خسوف گرگینه می خوانند. گرگینه یا گرگ آدم موجودی افسانه ای در قصه های باستانی و قدیمی می باشد.

صفحه1 از8
loading...