در ادامه روش و دستور تهیه فلافل مدیترانه ای غذای گیاهی، کم کالری و خوشمزه که همراه با سس های متنوع خانگی غذای بی نظیری برای گیاهخواران است را در آشپزخانه ایرناک آموزش خواهیم داد.

در ادامه روش و دستور تهیه تاس کباب نخود فرنگی خوشمزه و مقوی به همراه نکات و فوت و فن آن را در آشپزخانه ایرناک خواهید دید.

ابتدا سیب زمینی ها را پخته و آنها را له کنید. سپس جعفری خرد شده و .... برای درست کردن “سمبوسه” خوشمزه و لذیذ در منزل با آشپزخانه ایرناک همراه شوید.

مانی پلو” یکی از غذاهای دامغان واقع در استان سمنان است که طعم بسیار عالی و بی نظیری دارد و نامش از رنگ های متنوع استفاده شده در این غذا گرفته شده است.

یکی از غذاهایی که مردم اصفهان با شرایط زیستی خاص خود طبخ می کنند، حلیمی است به نام خورش ماست. در این مطلب آموزش “خورش ماست اصفهانی” را برای شما در آشپزخانه ایرناک در نظر گرفته ایم.

در این نوع آبگوشت ، گوشت گوسفند همراه با لوبیا یا نخود پخته می شود سپس پیاز ، نمک و ادویه را اضافه می کنیم . سبزی هایی نظیر تره ، جعفری و شنبلیله نیز در انتها قابل افزودن هستند .

آبگوشت بزباش نوعی غذاست که ویژگی آن سبزی موجود در آن است و به همین دلیل شباهت زیادی به قرمه سبزی آبدار دارد. محبوب‌ترین غذا بین مردم ارمنستان آبگوشت بزباش است و یکی از غذاهای سنتی استان همدان به شمار می‌رود.

آبگوشت بزباش تهران کمی با آبگوشت های دیگر متفاوت است. آبگوشت و دیزی را با نخود و لپه طبخ می کنند اما حبوبات اصلی “آبگوشت بزباش تهران” لوبیا است.

 در ادامه روش و دستور تهیه خورش لوبیا سبز مجلسی با گوشت قلقلی چرخ کرده را برای شما آموزش خواهیم داد.

خورش لوبیا سبز با سویا خورشتی مناسب برای گیاهخوران و افرادی که در رژیم هستند.طرز تهیه را در آشپزخانه ایرناک ببینید.

در ادامه روش و دستور تهیه خورش لوبیا سبز با هویج و سیب زمینی را برای شما مهیا کرده ایم که در ادامه آموزش خواهیم داد.

در ادامه روش و دستور تهیه خورش لوبیا سبز با مرغ خوشمزه و مجلسی را در آشپزخانه ایرناک آموزش خواهیم داد.

در ادامه روش و دستور تهیه خورش لوبیا سبز با لپه خوشمزه و مجلسی که دوست دارم حتما امتحان کنید را در این بخش از ایرناک آموزش خواهیم داد.

در ادامه روش و دستور تهیه خورش لوبیا سبز با قارچ مجلسی و خوشمزه را در ایرن بخش از آشپزخانه ایرناک آموزش خواهیم داد.

هنوز هم سبزیجات تابستانی در سبزی فروشی ها به وفور پیدا می شود. لوبیا سبز هم از این سبزی هاست که معمولا با آن یا لوبیاپلو درست می کنند یا خوراک لوبیا.

طرز تهیه “قلیه میگو” غذای ویژه و مخصوص خوزستان را در ادامه ملاحظه فرمایید. ادویه ماهی و فلفل قرمز و نمک و بعد عصاره تمر مخلوط با آرد را اضافه کرده می گذاریم که جوش بیاید و در آخر میگو ها را اضافه میکنیم

خورشت “قیمه بادمجان” ، از غذاهای سنتی و خوشمزه ایرانیست که درست کردن آن کمی قلق دارد.

اکبر جوجه” یک شیوه پخت کباب جوجه و همچنین یکی از غذاهای محلی استان مازندران است. در آشپزخانه ایرناک همراه ما باشید.

صفحه1 از10