خانواده یک دختربچه او را مجبور به ازدواجی کردند که خشم بسیاری از مردم را برانگیخت.

ازدواج نامتعارف یک دختر بچه جنجال به پا کرد

ازدواج دختر 8 ماهه با سگ در هند! + فیلم-ایرناک ازدواج دختر 8 ماهه با سگ در هند! + فیلم-ایرناک با اینکه دیگر دوره خرافات گذشته و همه امور با علم روز در حال انجام است، در کمال تعجب همچنان در برخی قبیله‌های هند شاهد عقاید خرافی‌ای هستیم که واقعا خشم انسان را برمی‌انگیزند.

ازدواج دختر 8 ماهه با سگ در هند! + فیلم-ایرناک ازدواج دختر 8 ماهه با سگ در هند! + فیلم-ایرناک از ازدواج‌های نامتعارف گرفته تا مراسم عجیب که برای دور کردن ارواح شیطانی برگزار می شوند. تمام اینها از خرافاتی سرچشمه می‌گیرد که هیچ اساس علمی ندارد و فقط از نسل‌های گذشته سینه به سینه نقل شده است.

ازدواج دختر 8 ماهه با سگ در هند! + فیلم-ایرناک ازدواج دختر 8 ماهه با سگ در هند! + فیلم-ایرناک در یکی از قبیله‌های هندی، خانواده‌ای دختر 8 ماهه خود را مجبور کردند با یک سگ ازدواج کند، تا طبق اعتقادات مضحک و عجیب‌شان، دختر بیچاره با این ازدواج از هر بلایی به دور بماند.

ازدواج دختر 8 ماهه با سگ در هند! + فیلم-ایرناک ازدواج دختر 8 ماهه با سگ در هند! + فیلم-ایرناک این ازدواج خشم عده زیادی از مردم هند را در پی داشت و خواستار ریشه کن شدن ازدواج های این چنینی شدند.

ازدواج دختر 8 ماهه با سگ در هند! + فیلم-ایرناک ازدواج دختر 8 ماهه با سگ در هند! + فیلم-ایرناک

(0 رای)
بازدید : 106 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی