در ادامه مراسم عروسی بسیار عجیبی را مشاهده می نمایید، مراسم عروسی که در آن دختر 8 ساله و پسر 10 ساله با هم ازدواج کردند.

ازدواج دختر 8 ساله با پسر 10 ساله در رومانی

مراسم ازدواج پر شوری برگزار بود اما نه برای یک دختر و پسر جوان بلکه برای دو کودک که خبر ازدواج شان جنجالی شد و واکنش های تندی دریافت کرد ، جزئیات و تصاویر این ازدواج را در ادامه این بخش از ایرناک مشاهده خواهید کرد. مردم منطقه ای در رومانی با خوشحالی برای برگزاری مراسم ازدواجی جنجالی آماده می شدند ، ازدواجی که عروس 8 ساله و دامادی 10 ساله داشت و در کمال تعجب همه چیز طبیعی پیش می رفت ، کودکان هر دو خوشحال بودند و بزرگترها و والدین آنها نیز با شادی مقدمات مراسم را فراهم می کردند.ازدواج جنجالی دختر و پسر زیر 10 سال در رومانی! + تصاویر در ایرناک ازدواج جنجالی دختر و پسر زیر 10 سال در رومانی! + تصاویر در ایرناک

ازدواج دختر و پسر کودک

قبیله ای معروف به کولی ها در روستای " دولج" رومانی که در برگزاری مراسم جنجالی ازدواج عروس و دامادهای کم سن و سال شهرت دارند بدون توجه به نادرست بودن این مراسم ازدواج در حال تکاپو هستند و تصاویری که مشاهده می کنید مربوط به دقایقی قبل از برگزاری مراسم و بستن پیمان زناشویی بین این دو کودک است.

مراسم ازدواج کودکان

دختر 8 ساله ای که ازدواج کرد

دختربچه 8 ساله که لباسی نامناسب با توجه به سنش هم پوشیده است با اعتماد به نفس و اطمینان عجیبی در حال آماده شدن است و پسر 10 ساله هم که داماد مراسم است با خوشحالی مصاحبه می کند.بعد از ورود داماد به مراسم خواننده جمله ی جالبی را اعلام می کند و می گوید:لطفا عروس و داماد اسباب بازی های خود را کنار بگذارند تا مراسم ازدواج را برپا کنیم!!!

عروسی پسر 10 ساله و دختر 8 ساله

پسر 10 ساله ای که با دختر 8 ساله ازدواج کرد

انتشار تصاویر و ویدئوی این ازدواج جنجالی طبق انتظار واکنش های بسیار تندی را دریافت کرد تا اینکه یکی از اهالی روستا در پاسخ به واکنش ها نوشت :این مراسم ازدواج واقعی نیست بلکه آنها در این سن با این مراسم مال هم می شوند و مراسم ازدواج رسمی زمانی که آنها بزرگتر شدند برگزار می شود.

بازدید : 4,707 بار
ازدواج جنجالی دختر و پسر زیر 10 سال در رومانی! + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...