توریست آرژانتینی هنگام گذر از یکی از بزرگراه‌های هند، به دلیل اهانت به گاوی مورد حمله شدید حیوان قرار گرفت و جان خود را از دست داد.

اهانت به گاو در هند مرد جوان را به کام مرگ برد در ایرناک اهانت به گاو در هند مرد جوان را به کام مرگ برد در ایرناک توریست آرژانتینی که برای بازدید از جیاپور به هند سفر کرده بود دراثر حمله یک گاو در بزرگراه به شدت زخمی شد و جان خود را از دست داد. 

جیاپور پایتخت ایالت غربی راجستان در هند به دلیل وجود قلعه‌های تاریخی و زیبایش بسیار مورد توجه توریست‌ها واقع شده است. سالانه تعداد بیشماری توریست به این مکان آمده و از جاهای دیدنی آن بازدید می‌کنند. 

یک توریست آرزانتینی نیز در سفری که به این کشور داشت به جیاپور رفت  تا از جاذبه‌های آن دیدن کند. این توریست 28 ساله هنگام گذر از خیابان ناگهان مورد حمله گاو‌ ماده قرار گرفت و از ناحیه گردن و کمر آسیب دید. ا و پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد. 

مقامات هند در پاسخ به پیگیری سفارت آرژانتین درخصوص مرگ این توریست گفتند گاو شیرده در فرهنگ هند جایگاه ویژه‌ای داشته و اهانت به آن جرم محسوب می‌شود. در هند گاوها می‌توانند آزادانه در بزرگراه‌ها جولان دهند.

yjc

 

بازدید : 207 بار
(0 رای)

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی