یک شهروند سعودی با مراسم نامتعارفی که برای خوشامدگویی به مهمانان خود به راه انداخت، کاربران را با یکدیگر درگیر کرد.

توهین مرد سعودی به آداب و رسوم برای استقبال از میهمانانش! + فیلم-ایرناک توهین مرد سعودی به آداب و رسوم برای استقبال از میهمانانش! + فیلم-ایرناک مرد عربستانی برای استقبال از میهمانان خود دست به اجرای مراسمی عجیب و حرکاتی نامتعارف زد که واکنش بسیاری از سوی کاربران را در پی داشت.

توهین مرد سعودی به آداب و رسوم برای استقبال از میهمانانش! + فیلم-ایرناک توهین مرد سعودی به آداب و رسوم برای استقبال از میهمانانش! + فیلم-ایرناک این مرد آتشی در وسط مجلس به پا کرد و ضمن خواندن اشعاری خاص، ناگهان از خود بیخود شد و  چفیه‌اش را از روی سر برداشت و با شدت هرچه تمام به درون آتش پرتاب کرد.

توهین مرد سعودی به آداب و رسوم برای استقبال از میهمانانش! + فیلم-ایرناک توهین مرد سعودی به آداب و رسوم برای استقبال از میهمانانش! + فیلم-ایرناک او پس از انجام این کار که موجب حیرت کاربران و همچنین حضار مجلس شد، سعی داشت با حرکات موزون حین آوازخوانی سنتی، میهمانان را سرگرم کند.

توهین مرد سعودی به آداب و رسوم برای استقبال از میهمانانش! + فیلم-ایرناک توهین مرد سعودی به آداب و رسوم برای استقبال از میهمانانش! + فیلم-ایرناک کاربران شبکه های اجتماعی که از حرکات این شهروند به تعجب آمده بودند در این زمینه با یکدیگر بحث و گفتگو کردند.

توهین مرد سعودی به آداب و رسوم برای استقبال از میهمانانش! + فیلم-ایرناک توهین مرد سعودی به آداب و رسوم برای استقبال از میهمانانش! + فیلم-ایرناک یکی از آنها با مسخره کردن مرد سعودی نوشت:با بنده خدا چه کار دارید؟شاید چفیه ای که به عنوان سربند استفاده می کرد،کهنه شده بود و قصد خرید یکی دیگر را داشته است.

توهین مرد سعودی به آداب و رسوم برای استقبال از میهمانانش! + فیلم-ایرناک توهین مرد سعودی به آداب و رسوم برای استقبال از میهمانانش! + فیلم-ایرناک در حالی که عده ای دیگر عنوان کردند:باید به رسوم کهن قبیله ای احترام گذاشته شود.

توهین مرد سعودی به آداب و رسوم برای استقبال از میهمانانش! + فیلم-ایرناک توهین مرد سعودی به آداب و رسوم برای استقبال از میهمانانش! + فیلم-ایرناک کاربر دیگری با تمسخر نوشت: شاید برای گرم کردن میهمانانش هیزم کافی نداشته و مجبور شده  است برای روشن نگه داشتن آتش دست به این کار بزند!

توهین مرد سعودی به آداب و رسوم برای استقبال از میهمانانش! + فیلم-ایرناک توهین مرد سعودی به آداب و رسوم برای استقبال از میهمانانش! + فیلم-ایرناک

توهین مرد سعودی به آداب و رسوم برای استقبال از میهمانانش! + فیلم-ایرناک توهین مرد سعودی به آداب و رسوم برای استقبال از میهمانانش! + فیلم-ایرناک yjc

 
(0 رای)
بازدید : 121 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی