در برخی نقاط کشور هند و به خصوص روستاها خرافات عجیبی رواج دارد که مخالفان و طرفدارانی نیز دارد.

شکنجه زنانی که متهم به جادوگری بودند! + فیلم-ایرناک شکنجه زنانی که متهم به جادوگری بودند! + فیلم-ایرناک در بین مردم روستایی در هندوستان، خرافات عجیبی رواج دارد که عده ای از آن استقبال می‌کنند و برخی دیگر به شدت مخالف این جریان ها هستند.

شکنجه زنانی که متهم به جادوگری بودند! + فیلم-ایرناک شکنجه زنانی که متهم به جادوگری بودند! + فیلم-ایرناک در یکی از روستای اودیشا منطقه ای واقع در این کشور، پنج زن توسط مردم به فعالیت در زمینه سحر و جادو متهم شدند. پس از شناسایی این پنج زن با عنوان جادوگرهای اودیشا، اهالی روستا آنها را به درخت بستند و با شلاق به جانشان افتادند تا با دردی که از این مجازات می کشند دست از اعمال جادوگری بردارند و به این ترتیب همه مردم از خطرات احتمالی در امان باشند.

شکنجه زنانی که متهم به جادوگری بودند! + فیلم-ایرناک شکنجه زنانی که متهم به جادوگری بودند! + فیلم-ایرناک گفتنی است؛ محل دقیق شکنجه زنان جادوگر که مردم برای آن گرد در هم جمع شده اند،مایوربانچ نام دارد.

شکنجه زنانی که متهم به جادوگری بودند! + فیلم-ایرناک شکنجه زنانی که متهم به جادوگری بودند! + فیلم-ایرناک


شکنجه زنانی که متهم به جادوگری بودند! + فیلم-ایرناک شکنجه زنانی که متهم به جادوگری بودند! + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 133 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی