مرد هندی برای اجرای مراسم مذهبی عجیب، پسر 18 ماهه خود را روی زغال های داغ انداخت.

مردی در مراسمی عجیب  کودک 18 ماهه خود را روی زغال های داغ انداخت! + فیلم در ایرناک مردی در مراسمی عجیب  کودک 18 ماهه خود را روی زغال های داغ انداخت! + فیلم در ایرناک کشور هند به برگزاری مراسم عجیب و رواج خرافات مشهور است،برپا کردن مجالسی خاص برای احترام به برخی حیوانات،ریختن خون انسان ها به عنوان پیشکش برای هیولاهای خفته در طبیعت، شلاق زدن دختران در ملاء عام ، برای دور کردن ارواح خبیث از آنها و... کارهایی است که مردم این کشور بیشتر وقت و اموال خود را برای اجرایشان صرف می کنند.

مردی برای اجرای مراسمی عجیب در کارناتاکا واقع در جنوب هند، پسر 18 ماهه خود روی زغال های داغ انداخت.

والدینی که از دور یا نزدیک این صحنه را دیدند برای سلامتی نوزاد مذکور دست به دعا بردند تا خطری جان او را تهدید نکند و حرارت بالای زغال ها آسیبی به وی نرساند.

علی رغم غیر قانونی بودن این اقدام و میزان بالای خطری که در این کار نهفته بود اما این مرد محاکمه نشد و نمایندگان قانون در هند هیچ توضیحی از او بابت کاری که کرده بود نخواستند، نهایت برخوردی که با وی شد این بود که از این پس بیشتر مراقب فرزند خود باشد.

برگرفته از yjc

بازدید : 279 بار
(0 رای)

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی