در ادامه با بیوگرافی کامل سید مصطفی موسوی مجری با سابقه تلویزیون به همراه عکسهای سید مصطفی موسوی با شما در ایرناک خواهیم بود.

زندگینامه سید مصطفی موسوی (Mostafa Moosavi)

  • نام : سید مصطفی موسوی
  • متولد : 1340 اهواز
  • مرگ : 2 خرداد 1397 (57 سال)
  • زمینه فعالیت : اجرا در تلویزیون
  • پیشه : مجری
  • محل زندگی : تهران

بیوگرافی و علت درگذشت "سید مصطفی موسوی"-ایرناک بیوگرافی و علت درگذشت "سید مصطفی موسوی"-ایرناک سید مصطفی موسوی متولد 1340 در اهواز و فارغ التحصیل فوق لیسانس دانشگاه صدا و سیما بود. او یک سال بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با توجه به توانمندی ها و فعالیت هایش در زمینه فن بیان و مشاعره به تلویزیون دعوت شد و در نهایت در سال 1384 پس از 25 سال خدمت در بخش ها و قسمت های مختلف رسانه ملی، با عنوان ارزیاب پخش بازنشسته شد.

بیوگرافی و علت درگذشت "سید مصطفی موسوی"-ایرناک بیوگرافی و علت درگذشت "سید مصطفی موسوی"-ایرناک  

فعالیت های سید مصطفی موسوی

بیوگرافی و علت درگذشت "سید مصطفی موسوی"-ایرناک بیوگرافی و علت درگذشت "سید مصطفی موسوی"-ایرناک او اجرای برنامه هایی چون، کوی محبت و خدایی که در این نزدیکی است را در کارنامه خود داشت، این مجری پرتلاش و خستگی ناپذیر در کنار مخاطبان و همراهان همیشگی اش تهیه و اجرای برنامه های مختلف نظیر میعاد شبانه را عهده دار بود. موسوی از زمان تاسیس دفتر نمایندگی سازمان صدا و سیما در عتبات عالیات بسیاری از برنامه های زنده را از نجف و کربلا اجرا کرده بود.

 علت فوت سید مصطفی موسوی

علت فوت سید مصطفی موسوی

بیوگرافی و علت درگذشت "سید مصطفی موسوی"-ایرناک بیوگرافی و علت درگذشت "سید مصطفی موسوی"-ایرناک  

بازنشستگی

بیوگرافی و علت درگذشت "سید مصطفی موسوی"-ایرناک بیوگرافی و علت درگذشت "سید مصطفی موسوی"-ایرناک او اول فروردین 1384 پس از 25 سال خدمت در بخش‌ها و قسمت‌ های مختلف رسانه ملی، با عنوان ارزیاب پخش بازنشست شد.

بیوگرافی سید مصطفی موسوی مجری

بیوگرافی سید مصطفی موسوی

بیوگرافی و علت درگذشت "سید مصطفی موسوی"-ایرناک بیوگرافی و علت درگذشت "سید مصطفی موسوی"-ایرناک  

برنامه های مشهور

بیوگرافی و علت درگذشت "سید مصطفی موسوی"-ایرناک بیوگرافی و علت درگذشت "سید مصطفی موسوی"-ایرناک او برنامه‌هایی چون، کوی محبت و خدايي که در این نزديکی است را در کارنامه خود دارد، اين مجری پرتلاش و خستگی‌ ناپذیر در کنار مخاطبان و همراهان همیشگی اش تهیه‌ و اجرای برنامه‌ های مختلف را عهده‌ دار است.

بیوگرافی و علت درگذشت "سید مصطفی موسوی"-ایرناک بیوگرافی و علت درگذشت "سید مصطفی موسوی"-ایرناک  

گزارش از عتبات عالیات

بیوگرافی و علت درگذشت "سید مصطفی موسوی"-ایرناک بیوگرافی و علت درگذشت "سید مصطفی موسوی"-ایرناک موسوی از زمان تاسیس دفتر نمایندگی سازمان صدا و سیما در عتبات عالیات بسیاری از برنامه‌های زنده را از نجف و کربلا اجرا کرده است.

اجرای زنده یاد سید مصطفی موسوی مجری برنامه های تلویزیونی

اجرای زنده یاد سید مصطفی موسوی مجری برنامه های تلویزیونی

انتشار خبر فوت

بیوگرافی و علت درگذشت "سید مصطفی موسوی"-ایرناک بیوگرافی و علت درگذشت "سید مصطفی موسوی"-ایرناک این مجری محب اهل بیت عصر چهارشنبه 2 خردادماه در سن 57 سالگی درگذشت.

بیوگرافی و علت درگذشت "سید مصطفی موسوی"-ایرناک بیوگرافی و علت درگذشت "سید مصطفی موسوی"-ایرناک او که یکی از قدیمی ترین مجریان و تهیه کنندگان برنامه های معارفی و مذهبی که بیشتر از نجف و کربلا گزارش هایش را شنیده بودیم، او مدتی هم مدیر شبکه سه و پنج بود.

بیوگرافی و علت درگذشت "سید مصطفی موسوی"-ایرناک بیوگرافی و علت درگذشت "سید مصطفی موسوی"-ایرناک احسان کرمی مجری و بازیگر، با انتشار عکسی از سید مصطفی موسوی مجری پیشکسوت در استوری اینستاگرام از درگذشت او خبر داد و نوشت :

روحت شاد مرد شریف، سید مصطفی موسوی ناگهان رفت.


منابع : ایرناک | سید مصطفی موسوی اینستاگرام/ سید مصطفی موسوی فیسبوک/ صفحه شخصی سید مصطفی موسوی/ سید مصطفی موسوی ویکی پدیا/ سید مصطفی موسوی تلگرام

(1 رای)
بازدید : 326 بار
بیوگرافی و علت درگذشت "سید مصطفی موسوی" - 5.0 out of 5 based on 1 vote

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی