افراد و شخصیت‌های بسیار زیادی هستند که در طی چندین سال محبوبیت زیادی کسب کرده‌اند در حالی که وجود خارجی نداشته‌اند.

شخصیت های بسیاری وجود دارند که از زمان گذشته بر روی ما و حتی پدر و مادران ما تاثیرگذار بوده‌اند. این شخصیت‌ها در داستان‌ها و یا افسانه‌های قدیمی وجود دارند و برای ما نقش قهرمان‌های خیالی را بازی می‌کنند. در این مطلب شما را با چند شخصیت برجسته و بانفوذی آشنا می کنیم که هرگز وجود خارجی نداشته‌اند،معرفی شخصیت های معروف اما خیالی + تصاویر در ایرناک معرفی شخصیت های معروف اما خیالی + تصاویر در ایرناک

1- بابانوئل

شخصیت های قدرتمند و بانفوذی که واقعی نیستند +تصاویر

تقریبا تمام پدر و مادرهای غربی در طول بزرگ کردن فرزنداشان حداقل چند بار به آنها گوشزد کرده اند که اگر کار بدی انجام دهند، شب سال نو پاپانوئل هیچ هدیه‌ای برای‌شان نخواهد گذاشت. البته همیشه این ترس در شب کریسمس از بین می رود چون بچه ها مطمئن هستند که بابانوئل چند خطای کوچک را می بخشد و جالب این جاست که این شخصیت پرطرفدار وجود خارجی ندارد.

 

2- رابین هود

شخصیت های قدرتمند و بانفوذی که واقعی نیستند +تصاویر

همه ما شنیده ایم که افراد زیادی با این تفکرکه دزدی از آدم های ثروتمند اشکالی ندارد، خودشان را توجیه می کنند. تقریبا همه داستان رابین هود را شنیده ایم و با این باور که او یک قهرمان است بزرگ شده ایم. در حالی که او یک دزد بوده و دزدی در تمام جوامع کاری ناپسند است و این اصل که او تمام درآمد حاصل از دزدی هایش را به نیازمندان می داد، توجیه درستی نیست. در نهایت باید بگوییم که بحثی وجود دارد که آیا شخصیت بانفوذ هود واقعا وجود داشته‌است یا نه!

 

3- رومئو و ژولیت

همه زوج های جوانی که ازدواج می کنند می خواهند یک رومئو و ژولیت تمام عیار باشند. همه به دنبال یک رابطه ی آرمانی هستند که پایه تمام اتفاقات زندگی مشترکشان فقط عشق باشد، البته این شور و اشتیاق اغلب کمرنگ می‌شود که آنها حس می‌کنند گول خورده‌اند. باید بگوییم لازمه‌ی یک ازدواج سالم یک عشق آرمانی نیست بلکه احترام، محبت و مهربانی لازم و ضروری هستند و در این موارد رومئو و ژولیت باید پاسخگو باشند.

 

4- گاوچران‌ها

شخصیت های قدرتمند و بانفوذی که واقعی نیستند +تصاویر

گاوچران برای پسرها یک قهرمان بزرگ است که با تفنگش نماینده‌ی اصول اخلاقی بود. این اصول اخلاقی در فرهنگ غربی دفاع از عدالت، مراقبت از زنان و کودکان و مروت است که هنوز هم در بسیاری از نقاط پسرها بازی “گاوچران و سرخ‌پوست‌ها” را انجام می‌دهند. ناگفته نماند اگر از افرادی که سبک سینمای گاوچران را می پسندد بپرسی می گویند بله گاوچران‌ها واقعی هستند ولی باید بدانیم که این موضوع یک شخص خاص نیست بلکه یک مفهوم است. مثل تفکری که در مورد پاپانوئل وجود دارد و می گویند درحقیقت وجود داشت و همان نیکلاس مقدس بود، اما مفهوم بزرگ‌تر از یک شخص است.

بازدید : 2,727 بار
معرفی شخصیت های معروف اما خیالی + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی