باستان شناسان به تازگی شیء عجیبی را کشف کرده‌اند که متعلق به ۸۰۰ سال پیش و بسیار شبیه به تلفن همراه است.

باستان شناسان به تازگی در یکی از مناطق اتریش شیئی را کشف کرده‌اند که بسیار شبیه به تلفن همراه است و روی آن اشکالی شبیه به خط میخی حک شده است. طبق آنچه کارشناسان تخمین زده‌اند قدمت این جسم به ۸۰۰ سال پیش برمی‌گردد.کشف تلفن همراه مربوط به 800 سال پیش! + تصاویر و فیلم در ایرناک کشف تلفن همراه مربوط به 800 سال پیش! + تصاویر و فیلم در ایرناک

تاکنون نظریات و فرضیه‌های بسیاری در این باره گفته شده که برخی از انها بسیار جالب است. مثلا بعضی از باستان شناسان گفته‌اند این شی می‌تواند احتمال سفر موجودات بیگانه به زمین را افزایش می‌دهد یعنی در گذشته این موجودات برای یک بار هم که شده به زمین آمده‌اند.

برخی دیگر روی موضوع سفر زمان تاکید داشتند و گفتند با توجه به شباهت این جسم به نسل اولیه گوشی‌های نوکیا، فرضیه سفر زمان می‌تواند صحت داشته باشد. یعنی افرادی با دانش امروزی به گذشته سفر کرده و در آن زمان اقدام به طراحی شیئس شبیه به تلفن همراه کرده‌اند.

ویدئوی این کشف عجیب در سایت یوتیوب هم منتشر شد و کاربران زیادی از آن بازدید کردند، آنها در نظریات خود به ساختگی بودن این ماجرا اشاره کرده و تاکید کردند که آن را باور نمی‌کنند در حالیکه باستان شناسان قدمت آن را تایید کرده‌اند. حتی در برخی موارد آنها نمونه‌های دیگری از آثار کشف شده در یونان باستان و روم را به نمایش گذاشته‌اند که حاکی از وجود تمدن و تکنولوژی در آن عصر است که ویدئو و تصاویر آنها در ادامه ارائه شده است.

ردپای بیگانگان

ردپای بیگانگان

بازدید : 5,246 بار
کشف تلفن همراه مربوط به 800 سال پیش! + تصاویر و فیلم
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی