طبق برنامه‌ریزی ها قرارست فیلم سینمایی «ترمه» به کارگردانی کیومرث پوراحمد پیش از عید نوروز جلوی دوربین برود.

«ترمه» پوراحمد پیش از عید کلید می‌خورد-ایرناک «ترمه» پوراحمد پیش از عید کلید می‌خورد-ایرناک علیرضا قاسمی کارگردان عرصه فیلم کوتاه درباره فعالیت های جدید خود گفت: در حال حاضر با دوستانم امید شمس و علیرضا اسفندیارنژاد مشغول ساخت فیلم های کوتاه آنها هستیم و به عبارتی من به این دوستان کمک می کنم.

«ترمه» پوراحمد پیش از عید کلید می‌خورد-ایرناک «ترمه» پوراحمد پیش از عید کلید می‌خورد-ایرناک وی افزود: این ۲ فیلم کوتاه که در مدت زمان ۲۰ دقیقه تولید می شوند درام اجتماعی هستند و هر ۲ در شب اتفاق می افتند.

«ترمه» پوراحمد پیش از عید کلید می‌خورد-ایرناک «ترمه» پوراحمد پیش از عید کلید می‌خورد-ایرناک قاسمی با اشاره به دیگر اثرش بیان کرد: این روزها همراه با امید شمس مشغول نگارش فیلمنامه بلند «ترمه» به کارگردانی کیومرث پوراحمد هستیم که در مراحل پایانی است ولی فکر می کنم به یک بازنویسی دیگر هم احتیاج دارد.

«ترمه» پوراحمد پیش از عید کلید می‌خورد-ایرناک «ترمه» پوراحمد پیش از عید کلید می‌خورد-ایرناک این کارگردان ادامه داد: «ترمه» پیش از عید کلید می خورد و یک درام اجتماعی است که کیومرث پوراحمد در ریزه کاری های آن نگاه ویژه ای دارد.

«ترمه» پوراحمد پیش از عید کلید می‌خورد-ایرناک «ترمه» پوراحمد پیش از عید کلید می‌خورد-ایرناک وی در پایان با اشاره به مکان فیلمبرداری این فیلم اظهار کرد: «ترمه» در تهران و شمال کشور فیلمبرداری می شود.

«ترمه» پوراحمد پیش از عید کلید می‌خورد-ایرناک «ترمه» پوراحمد پیش از عید کلید می‌خورد-ایرناک علیرضا قاسمی امسال در سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر، فیلم کوتاه «وقت نهار» را برای نمایش دارد.


تاریخ : 96/10/27

«ترمه» پوراحمد پیش از عید کلید می‌خورد-ایرناک «ترمه» پوراحمد پیش از عید کلید می‌خورد-ایرناک mehr

(0 رای)
بازدید : 68 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی