مریم دوستی با اشاره به اینکه نگارش فیلمنامه جدیدترین پروژه سینمایی اش به پایان رسیده بیان کرد این فیلم یک اثر کاملا زنانه است.

مریم دوستی کارگردان فیلم سینمایی «دریاچه ماهی» با اشاره به اینکه نگارش فیلمنامه «آسیه در زمستان» به پایان رسیده است، بیان کرد: بخشی از داستان این فیلم در زمستان اتفاق می افتد که ما باید قبل از پایان زمستان این بخش ها را جلوی دوربین ببریم و بعد از آن سکانس ها داخلی در بهار فیلمبرداری می شود.مریم دوستی  با «آسیه در زمستان» به سینما می آید در ایرناک مریم دوستی  با «آسیه در زمستان» به سینما می آید در ایرناک

وی با اشاره به اینکه طی هفته آینده برای دریافت پروانه ساخت این پروژه سینمایی اقدام می کند، افزود: تهیه کننده «آسیه در زمستان» قطعی شده است که به زودی نام وی اعلام می شود.

این کارگردان سینما بیان کرد: این فیلمنامه با  کار قبلی من یعنی «دریاچه ماهی» کاملا متفاوت است و درباره نگاه جامعه به زنان است.

وی ادامه داد: «آسیه در زمستان» یک اثر کاملا زنانه است که بسیار پربازیگر و پرلوکیشن است.

دوستی در پایان گفت: براساس فیلمنامه ۲۰ بازیگر زن در این پروژه حضور دارند و این اثر سینمایی قرار است در تهران و خارج از تهران فیلمبرداری شود.


تاریخ : 96/10/29

mehr

بازدید : 3,310 بار
مریم دوستی با «آسیه در زمستان» به سینما می آید
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی