سومین برنامه از فصل ششم خندوانه شب گذشته 2 آذر 1397 با حضور کمدین های خنداننده شو و رقابتی هیجان انگیز بین آنها روی آنتن رفت.

کمدین های خنداننده شو در فصل ششم خندوانه

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان شب گذشته دوم آذرماه 1397 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. سومین برنامه از فصل ششم خندوانه با حضور کمدین های خنداننده شو که فصل پنجم در این برنامه حضور داشتند و برگزاری رقابتی هیجان انگیز بین آنها از شبکه نسیم پخش شد.اتفاقات جالب در خندوانه دیشب + تصاویر در ایرناک اتفاقات جالب در خندوانه دیشب + تصاویر در ایرناک

ابوطالب حسینی ، امیرحسین قیاسی ، وحید رحیمیان و محمدحسن دژآهنگ کمدین های خنداننده شو بودند که شب گذشته در برنامه خندوانه به رقابت با یکدیگر پرداختند.

در شب رقابت کمدین های خنداننده شو در خندوانه چه گذشت

سومین شب از فصل ششم خندوانه

رقابت جذاب کمدین های خنداننده شو در خندوانه

سومین قسمت از فصل ششم خندوانه با حضور کمدین های خنداننده شو همراه بود و چهار کمدین که درفصل قبل خندوانه با هم رقابت کرده بودند باز هم در یک مسابقه هیجان انگیز به رقابت با یکدیگر پرداختند.

عکسی از وحید رحیمیان در خندوانه

مسابقه وحید رحیمیان در خندوانه

ابوطالب حسینی و امیرحسین قیاسی در گروهی به نام یاران امیر ، وحید رحیمیان و محمدحسن دژآهنگ در گروهی با نام گلادیاتورها به رقابت با یکدیگر پرداختند.

 ابوطالب حسینی در فصل ششم خندوانه

مسابقه ابوطالب حسینی در خندوانه

در این مسابقه که به شکلی هیجان انگیز در سومین شب از فصل ششم خندوانه برگزار شد در ابتدا باید توپ هایی که یکی از یاران به سمت یارش پرتاب میکرد با شلوار گشادی که در اختیار او قرار داده بودند گرفته میشد و توپ های گرفته شد تعداد سوالات را مشخص میکرد .

امیرحسین قیاسی در فصل ششم خندوانه

رقابت امیرحسین قیاسی کمدین خنداننده شو در خندوانه

مسابقه چند مرحله ای شب گذشته خندوانه با پرسش و پاسخ های متعدد ، بازی ، هیجان ، شوخی و خنده همراه بود و در نهایت گروه یاران امیر با 89 امتیاز موفق شدند گروه گلادیاتورها را با 66 امتیاز را ببرند و برنده این رقابت جذاب در سومین شب از فصل ششم خندوانه باشند.

مسابقه کمدین های خنداننده شو در خندوانه

رقابت جذاب کمدین های خنداننده شو در خندوانه

  • تاریخ: شنبه, 03 آذر 1397
بازدید : 4,575 بار
اتفاقات جالب در خندوانه دیشب + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی