برنامه خندوانه امشب شنبه 23 تیر برخلاف روال عادی پخش این برنامه با اجرای گروه چهارم مسابقه خنداننده شو روی آنتن میرود.

اجرای گروه چهارم خنداننده شو در خندوانه

سری دوم اجرای گروه ها در مسابقه خنداننده شو از چند هفته قبل آغاز شده است و شرکت کننده های مسابقه خنداننده شو 2 در چهار گروه چهار نفری زیر نظر داورانی چوان رامبد جوان ، پانته آ بهرام ، فرهاد آییش و اشکان خطیبی به تمرین و اجرا می پردازند.اجرای گروه چهارم مسابقه خنداننده شو + تصاویر در ایرناک اجرای گروه چهارم مسابقه خنداننده شو + تصاویر در ایرناک

شب گذشته اجرای چهارمین گروه از شرکت کننده های خنداننده شو قرار بود روی آنتن برود اما به دلیل طولانی شدن ضبط این برنامه به پخش نرسید.

اطلاعیه رامبد جوان از پخش خنداننده شو در امشب

بعد از طولانی شدن ضبط برنامه خنداننده شو و نرسیدن این برنامه به پخش برنامه ای با حضور علیرضا بیرانوند ، سعید عزت اللهی و میلاد محمدی بازیکنان تیم ملی فوتبال پخش شد و رامبد جوان با انتشار پستی در اینستاگرام خبر از پخش برنامه ضبط شده خنداننده شو در امشب 23 تیر داد.

رامبد جوان و پانته آ بهرام

رامبد جوان و پانته آ بهرام داوران خنداننده شو

رامبد جوان با انتشار پستی در اینستاگرامش نوشت : سلام و شب بخیر

استثنائا این هفته، شنبه (فردا) شب هم خندوانه پخش میشه و گروه چهارم از مرحله اولِ خنداننده شو اجرا دارن؛ حتما ببینید و بهشون رای بدید.

فرهاد آییش و اشکان خطیبی

فرهاد آییش و اشکان خطیبی داوران خنداننده شو

مسابقه خنداننده شوی 2 با چهار گروه در حال اجرا است و تابحال سه گروه اجراهای خود را انجام داده اند و گروه چهارم خنداننده شو امشب 23 تیر 1397 اجراهای خود را انجام خواهند داد.

احسان کرمی

احسان کرمی مجری مسابقه خنداننده شو

در طول اجرای مسابقه خنداننده شو که رامبد جوان به عنوان داور در این مسابقات حضور دارد احسان کرمی اجرای برنامه خنداننده شو را برعهده دارد.


تاریخ : 97/04/23
بازدید : 6,368 بار
اجرای گروه چهارم مسابقه خنداننده شو + تصاویر
5.0
out of
5
(
2
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی