تهیه کننده فیلم «من یک ایرانی ام» نسبت به وضعیت اکران فیلم ها و همچنین اکران نشدن فیلمی که تهیه کنندگی آن را برعهده دارد، اعتراض کرد.

احمد نجفی برای اعتراض به وزارت ارشاد رفت-ایرناک احمد نجفی برای اعتراض به وزارت ارشاد رفت-ایرناک احمد نجفی که امروز صبح ۹ بهمن برای اعتراض به اکران نشدن فیلمی که تهیه کنندگی آن را برعهده دارد به وزارت ارشاد رفته بود در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: شورای صنفی نمایش هیچ کاری برای اکران فیلم ها انجام نمی دهد و من از شما می خواهم که بروید و ببینید از ابتدای سال گذشته تاکنون چه فیلم هایی اکران شده است.

احمد نجفی برای اعتراض به وزارت ارشاد رفت-ایرناک احمد نجفی برای اعتراض به وزارت ارشاد رفت-ایرناک وی ادامه داد: شورای صنفی نمایش می خواهد فیلم مرا نابود کند درحالیکه «من یک ایرانی ام» درباره غرور ملی است. البته اعتراض من فقط برای خودم نیست و برای همه فیلم ها اقدام کرده ام چرا که همه فیلم ها دچار نوعی مافیای اکران شده اند.

احمد نجفی برای اعتراض به وزارت ارشاد رفت-ایرناک احمد نجفی برای اعتراض به وزارت ارشاد رفت-ایرناک تهیه کننده فیلم «من یک ایرانی ام» درباره اعتراض خود عنوان کرد: این شورای صنفی نمایش باید ابطال شود و به ما ثابت شده است که هیچ گروهی به صورت خصوصی نمی تواند فعالیت سینمایی درستی برای این کشور انجام دهد و بهتر است این مساله هم دست خود وزارت ارشاد باشد.

احمد نجفی برای اعتراض به وزارت ارشاد رفت-ایرناک احمد نجفی برای اعتراض به وزارت ارشاد رفت-ایرناک این بازیگر در پایان گفت: من رسما به آقای اسعدیان می گویم که جواب این ظلم را خواهید دید و از شورای صنفی نمایش شاکی هستم.

احمد نجفی برای اعتراض به وزارت ارشاد رفت-ایرناک احمد نجفی برای اعتراض به وزارت ارشاد رفت-ایرناک  

احمد نجفی برای اعتراض به وزارت ارشاد رفت-ایرناک احمد نجفی برای اعتراض به وزارت ارشاد رفت-ایرناک گفتنی است :

احمد نجفی برای اعتراض به وزارت ارشاد رفت-ایرناک احمد نجفی برای اعتراض به وزارت ارشاد رفت-ایرناک من یک ایرانی‌ام فیلمی به کارگردانی محمدرضا آهنج و نویسندگی آرش داودی و تهیه کنندگی احمد نجفی ساختهٔ سال ۱۳۹۳ است.

احمد نجفی برای اعتراض به وزارت ارشاد رفت-ایرناک احمد نجفی برای اعتراض به وزارت ارشاد رفت-ایرناک این فیلم در کشور اوکراین ساخته شده‌است.

احمد نجفی برای اعتراض به وزارت ارشاد رفت-ایرناک احمد نجفی برای اعتراض به وزارت ارشاد رفت-ایرناک این اولین تجربه بازیگری علیرضا حیدری می‌باشد که در نقشی خاص مقابل دوربین رفته‌است.

احمد نجفی برای اعتراض به وزارت ارشاد رفت-ایرناک احمد نجفی برای اعتراض به وزارت ارشاد رفت-ایرناک  

بازیگران من یک ایرانی‌ام

تاریخ : 96/11/09

احمد نجفی برای اعتراض به وزارت ارشاد رفت-ایرناک احمد نجفی برای اعتراض به وزارت ارشاد رفت-ایرناک mehr

(0 رای)
بازدید : 201 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی