صفحه رسمی سریال بهترین سالهای زندگی ما با انتشار تصاویری از آغاز تصویربرداری سکانس های جنگی این سریال در شهرک غزالی خبر داد.

سریال بهترین سالهای زندگی ما در مراحل پایانی

بهترین سالهای زندگی ما سریالی پربازیگر با بخش های مختلف است که به کارگردانی احمد کاوری و تهیه کنندگی محمودرضا تخشید مدتهاست در شهرهای مختلف جلوی دوربین رفته است و به تازگی فیلمبرداری بخش های مربوط به تهران به پایان رسید.سریال بهترین سالهای زندگی ما در مراحل پایانی + عکس در ایرناک سریال بهترین سالهای زندگی ما در مراحل پایانی + عکس در ایرناک

با پایان تصویربرداری بخش های مربوط به تهران تصویربرداری سکانس های جنگی این سریال در شهرک غزالی آغاز شد.

روزهای پایانی سریال بهترین سالهای زندگی ما در شهرک غزالی

صفحه رسمی سریال بهترین سالهای زندگی ما با انتشار تصاویری از آغاز تصویربرداری سکانس های جنگی این سریال در شهرک غزالی خبر داد.

امیررضا دلاوری در سریال بهترین سالهای زندگی ما

نقش متفاوت امیررضا دلاوری در بهترین سالهای زندگی ما

در صفحه رسمی این سریال با انتشار تصاویری آمده است : تصویربرداری آخرین بخشهای باقیمانده سریال بهترین سالهای زندگی ما به کارگردانی احمدکاوری و تهیه کنندگی محمودرضا تخشید در تهران به پایان رسید. طی روزهای گذشته عوامل تولید در شهرک سینمایی دفاع مقدس مشغول ضبط سکانس های جنگی بودند.

محمدکامبیز دارابی مجری طرح این پروژه است. این سریال در 30 قسمت برای پخش از شبکه سوم سیما تولید می شود. داستان مجموعه از دهه 30 روایت می شود و قصه ای پرفراز و نشیب را به تصویر می کشد که در ادامه به دهه حاضر نیز می رسد. تنوع جغرافیایی لوکیشنها و روایت پر شاخ و برگ، از جمله ویژگیهای این سریال است.

علیرضا کمالی با نقشی متفاوت در سریال بهترین سالهای زندگی ما

بازی علیرضا کمالی در سریال بهترین سالهای زندگی ما

بهترین سالهای زندگی ما به نویسندگی جابر قاسمعلی، یک درام پرفراز و نشیب تاریخی و عاشقانه است و اقتباسی از رمان مطرح مهاجران هاوارد فاست محسوب می شود و در خلاصه داستان این سریال آمده است :یارمحمد برای فرار از گرسنگی و خشکسالی به شمال کشور می رود تا شغل ماهیگیری را پیشه کند. او که نمی داند ماهیگیریِ آن منطقه در سلطه گردنکشی به نام تراب است، به دریا می زند و مقابل تراب می ایستد. وارش بیوه جواد که سالها تراب در خیال ازدواج با اوست، با دیدن دلاوری یارمحمد دل به او می بندد و به تراب جواب رد می دهد. تراب نقشه ای می چیند تا یارمحمد را از سر راه بردارد، اما اتفاقی که هیچکس انتظارش را نمی کشد، از راه رسیده و سرنوشت آدم ها را به هم پیوند می زند.

علیرضا کمالی در سریال بهترین سالهای زندگی ما

علیرضا کمالی یارمحمد بهترین سالهای زندگی ما

بازیگران سریال بهترین سالهای زندگی ما عبارتند از :علیرضا کمالی، بهنام تشکر، علیرضا جلالی تبار، هدایت هاشمی، برزو ارجمند، امیررضا دلاوری، داریوش کاردان، شهرام قائدی، رحیم نوروزی، رامین راستاد، مهدی امینی خواه، سهیلا رضوی، حدیثه تهرانی، نیلوفر شهیدی، الهام طهموری، علی سلیمانی، فرخ نعمتی، کورش سلیمانی، نسرین بابایی، افشین سنگچاپ، آوا دارویت، قربان نجفی، فریبا طالبی، مینا نوروزی، فریده دریامج، سهی بانو ذوالقدر، ساناز سماواتی، وحید شیخ زاده، بهراد خرازی، فرج الله گلسفیدی، انوش نصر، کرامت رودساز، حمیدرضا داوری، مهدیه کوهستانی و ... در این سریال بازی داشته اند.

وحید شیخ زاده در سریال بهترین سالهای زندگی ما

بازی وحید شیخ زاده در سریال بهترین سالهای زندگی ما

عوامل اصلی سریال بهترین سالهای زندگی ما عبارتند از: مجری طرح:محمدکامبیز دارابی، مدیر تصویربرداری:محمد ناصری، طراح صحنه، دکور و لباس:حسن روح پروری، آهنگساز:پیمان خازنی، مدیر صدابرداری:فرخ فدایی، طراح گریم:داریوش صالحیان، تدوینگر:حسین غضنفری،مدیر تولید:رحیم بیابانی، جلوه های ویژه میدانی:حمید رسولیان، جلوه های ویژه کامپیوتری:شهاب نجفی، برنامه ریز:حبیب قلی زاده، دستیار یک کارگردان:محسن حسن پور،تصویربردار:فردین ناصری، منشی صحنه:محبوبه نظری، عکاس:علی یعقوبی،مدیر تدارکات:علی بهره مند و مشاور رسانه ای:هادی اعتمادی مجد.

  • تاریخ: چهارشنبه, 28 فروردين 1398
بازدید : 604 بار
سریال بهترین سالهای زندگی ما در مراحل پایانی + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی