مریلا زارعی بازیگر ژانرهای مختلف سینما و تلویزیون به عنوان بهترین بازیگر 40 سال سینمای مقاومت از سوی مردم انتخاب شد.

جایزه ویژه جشنواره مقاومت به مریلا زارعی رسید

پانزدهمین جشنواره فیلم مقاومت با معرفی برترین های 40 سال سینمای مقاومت آغاز به کرد و بهترین دستاوردهای سینما در ژانر دفاع مقدس را با آرای مردمی معرفی کرد. مریلا زارعی از میان چهره هایی که در این ژانر فیلم های بی نظیری را بازی کردند به عنوان بهترین بازیگر با نظر مردم انتخاب شد.تبریک خاله شادونه به افتخارآفرینی مریلا زارعی + عکس در ایرناک تبریک خاله شادونه به افتخارآفرینی مریلا زارعی + عکس در ایرناک

ملیکا زارعی (خاله شادونه ) با انتشار پستی در اینستاگرام این موفقیت را به خواهرش مریلا زارعی تبریک گفت.

تبریک ملیکا زارعی به خواهرش مریلا برای افتخارآفرینی در جشنواره مقاومت

مریلا زارعی در جشنواره مقاومت

تقدیر از مریلا زارعی در جشنواره مقاومت

ملیکا زارعی با انتشار فیلمی از لحظه جایزه گرفتن خواهرش در جشنواره مقاومت نوشت :

از مردم عزیزم برای انتخاب بهترین بازیگر چهل سال سینمای مقاومت ممنونم و باز هم مریلاجان برای الفت شیار 143 جایزه گرفت ... بعضی وقتها فکر میکنم تو معجزه بازیگری رو در این فیلم نشان دادی...خودت مادر نیستی ولی به بهترین شکل ممکن نقش یک مادر چشم انتظار فرزند رو بازی کردی ...

یادم نمیره انتهای فیلم همه برای بازیت تشویقت میکردند...چه خانومهای که روسری از سر افتاده بودند و چه خانمهای محجبه ...هیچ فرقی نداشت تو با الفت در قلبهای همه مادرها نفوذ کردی ...همه مادران این سرزمین....همیشه بدرخشی خواهر جانم.

پ ن:حالا الان اگه این رو براش بخونم میگه خب به خودم بگو خواهر جان برای چی تو صفحت مینویسی ...من هنوز شما اینستاگرامی ها رو نمیفهمم.

مریلا زارعی در نمایی از شیار 143

مریلا زارعی و سامان صفاری در شیار 143

نرگس آبیار در سال 92 فیلم شیار 143 را ساخت و در این فیلم برای بازیگر نقش اصلی از مریلا زارعی استفاده کرد. مریلا زارعی بازیگر نقش الفت در شیار 143 بود که به خوبی توانست از عهده این نقش برآید و به نظر خواهرش معجزه بازیگری را در این فیلم به نمایش گذاشت.

مریلا زارعی در فیلم شیار 143

مریلا زارعی در نمایی از شیار 143

الفت نمونه ای از مادران منتظر دوران جنگ است که در انتظار پسر به جبهه رفته اش روزها را سپری میکند و به امید بازگشت او زندگی میکند تا اینکه خبر شهادت پسر زندگی او را دگرگون میکند.

مریلا زارعی در فیلم شیار 143

بازی تحسین برانگیز مریلا زارعی در شیار 143

مریلا زارعی، مهران احمدی، جواد عزتی، گلاره عباسی، یداله شادمانی، حسام بیگدلو، زهرا مرادی، سامان صفاری، مهیا دهقانی بازیگران فیلم سینمایی شیار 143 را تشکیل میدهند.

مریلا زارعی در فیلم شیار 143

تقدیر از مریلا زارعی برای بازی در شیار 143

بازی متفاوت مریلا زارعی در شیار 143

مریلا زارعی با نقشی متفاوت در شیار 143

مریلا زارعی در فیلم شیار 143

مریلا زارعی در نمایی از فیلم شیار 143

  • تاریخ: چهارشنبه, 07 آذر 1397
بازدید : 3,508 بار
تبریک خاله شادونه به افتخارآفرینی مریلا زارعی + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی