در ادامه با بازیگر نقش آقای سرلک در سریال بچه مهندس آشنا خواهید شد.

پرویز پورحسینی بازیگر نقش آقای سرلک در بچه مهندس

بچه مهندس نام یک مجموعهٔ تلویزیونی ایرانی است که در سه فاز تولید می شود، کارگردان این سریال علی غفاری است و از بازیگران آن می‌توان به ساناز سعیدی، بهناز جعفری، بهاره رهنما و برزو ارجمند اشاره نمود. بنا بر اظهارات تهیه کنندهٔ این سریال، این مجموعه از ابتدا برای ماه رمضان ساخته نشده بود اما با تصمیم مدیران سیما فاز اول آن در ۳۰ قسمت در ماه رمضان ۱۳۹۷ از شبکه دوم سیما پخش شد.بازیگر نقش اقای سرلک در فیلم بچه مهندس کیست؟ در ایرناک بازیگر نقش اقای سرلک در فیلم بچه مهندس کیست؟ در ایرناک

فصل اول سریال بچه مهندس اواخر خردادماه 97 به پایان رسید و از همان زمان ساخت دومین فصل سریال آغاز شد و به عنوان سریال شبکه دو سیما در حال پخش است.

بازیگر نقش کودکی و نوجوانی جواد در سریال بچه مهندس

مانی رحمانی بازیگر نوجوانی یونا تدین در نقش جواد سریال بچه مهندس

داستان این مجموعه در تاریخ معاصر و در سه فاز کودکی، نوجوانی و جوانی پسری به اسم '''جواد جوادی''' مطرح می‌شود و زندگی پسری را تصویر می‌کند که در کودکی رها شده و در پرورشگاه بزرگ می شود.

آقای سرلک کیست؟

در این سریال نقش آقای سرلک به عنوان یک راز از ابتدای آن مطرح بود اما باید بگوییم پرویز پورحسینی بازیگر نقش بابا اسماعیل یا اسماعیل جهانشیری که برادر ناتنی منیره جاهد است همان آقای سرلک مشهور این سریال است.

پرویز پورحسینی آقای سرلک بچه مهندس

پرویز پورحسینی آقای سرلک بچه مهندس

بازدید : 7,930 بار
بازیگر نقش اقای سرلک در فیلم بچه مهندس کیست؟
3.7
out of
5
(
35
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی