المیرا دهقانی بازیگر نقش مریم در سریال هشت و نیم دقیقه تا چند روز دیگر با سریال لحظه گرگ و میش به تلویزیون می آید.

المیرا دهقانی با لحظه گرگ و میش در تلویزیون

المیرا دهقانی بازیگر جوان سینما ، تئاتر و تلویزیون است که اولین بار با بازی در سریال همه چیز آنجاست به کارگردانی شهرام شاه حسینی در نقش یاسمن دیده شد و این تجربه همکاری موفق به بازی در سریال بعدی شهرام شاه حسینی منجر شد.بازی المیرا دهقانی در سریال لحظه گرگ و میش + تصاویر در ایرناک بازی المیرا دهقانی در سریال لحظه گرگ و میش + تصاویر در ایرناک

المیرا دهقانی با سریال جدیدی به تلویزیون می آید و ایفاگر نقشی متفاوت در سریال جدید لحظه گرگ و میش به کارگردانی همایون اسعدیان میشود.

المیرا دهقانی در سریال لحظه گرگ و میش

شبکه سه سیما بعد از اتمام سریال بانوی عمارت ، سریال لحظه گرگ و میش را به عنوان سریال جایگزین این سریال اعلام کرد و قرار است به زودی پخش این سریال در شبکه سه سیما آغاز شود.

المیرا دهقانی در سریال لحظه گرگ و میش

بازی المیرا دهقانی در سریال لحظه گرگ و میش

المیرا دهقانی بازیگر جوانی است که با سریال لحظه گرگ و میش به کارگردانی همایون اسعدیان از 22 دی ماه روی آنتن شبکه سه سیما میرود.

المیرا دهقانی و همایون اسعدیان

سریال لحظه گرگ و میش با بازی المیرا دهقانی

همایون اسعدیان که تجربه موفق ساخت سریال راه بی پایان را در کارنامه هنری اش دارد با سریال لحظه گرگ و میش از 22 دی ماه به آنتن تلویزیون باز میگردد.

بازی المیرا دهقانی در سریال لحظه گرگ و میش

المیرا دهقانی در سریال لحظه گرگ و میش

بازیگران سریال لحظه گرگ و میش عبارتند از :فاطمه گودرزی، فرید سجادی حسینی، شهره سلطانی، علیرضا کمالی نژاد، المیرا دهقانی، حسام محمودی فرید، کریم قربانی، سیامک احصایی، وحید آقاپور، ناصر سجادی حسینی، لیلا بلوکات، پانیذ برزعلی، نیما نادری، مدیا ذاکری، پاشا رستمی، رها خدایاری، مهرنوش مسعودیان، اروین گالستیان، آیدا نامجو و مهدی ملاک از جمله بازیگرانی هستند که در این مجموعه به ایفای نقش می پردازند.

المیرا دهقانی در سریال همه چیز آنجاست

بازی المیرا دهقانی در سریال همه چیز آنجاست

المیرا دهقانی اولین بار با بازی در سریال همه چیز آنجاست به کارگردانی شهرام شاه حسینی به تلویزیون آمد و بعد از آن تجربه متفاوتی در ساخته بعدی شهرام شاه حسینی کسب کرد.

عکس المیرا دهقانی در سریال هشت و نیم دقیقه

گریم المیرا دهقانی در سریال هشت و نیم دقیقه

المیرا دهقانی در سریال هشت و نیم دقیقه در نقش مریم مادر احسان با بازی سام درخشانی جلوی دوربین رفت و این تجربه متفاوتی برای بازیگر جوان تلویزیون بود چرا که گریم او در این سریال بسیار قابل توجه بود.

عکس المیرا دهقانی در سریال هشت و نیم دقیقه

المیرا دهقانی در سریال هشت و نیم دقیقه

شاید اگر خود عوامل فیلم و خانم بازیگر دست به معرفی بازیگر نقش مریم نمیزدند کمتر کسی میتوانست بازیگر این نقش را بشناسد.

المیرا دهقانی بازیگر سریال هشت و نیم دقیقه

المیرا دهقانی بازیگر سینما و تلویزیون

  • تاریخ: سه شنبه, 18 دی 1397
بازدید : 7,006 بار
بازی المیرا دهقانی در سریال لحظه گرگ و میش + تصاویر
5.0
out of
5
(
2
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی