محمدرضا گلزار با انتشار تصویری از اولین قرارداد سینمایی اش رونمایی کرد و یادی از زنده یاد ایرج قادری کارگردان فیلم سینمایی سام و نرگس کرد.

اولین دستمزد محمدرضا گلزار چقدر بود

اولین قرارداد سینمایی محمدرضا گلزار و مبلغ آن در ایرناک اولین قرارداد سینمایی محمدرضا گلزار و مبلغ آن در ایرناک محمدرضا گلزار سوپراستار این روزهای سینمای ایران در سال 1379 برای نخستین بار در فیلم سام و نرگس ساخته ایرج قادری بازیگری سینما را تجربه کرد. این بازیگر سینما با انتشار تصویری از رقم اولین قرارداد سینمایی اش با ایرج قادری رونمایی کرد.محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار با انتشار اولین قرارداد سینمایی اش در صفحه اینستاگرامش نوشت:

اولین قرارداد سینمایی . ایرج قادری روحت شاد . پست موقت....

اولین قرارداد سینمایی محمدرضا گلزار

اولین قرارداد سینمایی محمدرضا گلزار

فیلم سام و نرگس ساخته ایرج قادری اولین تجربه بازیگری محمدرضا گلزار در سینما بود. با اینکه چند باری تا آستانهٔ بازی در فیلم های کارگردانانی چون بهرام بیضایی برای فیلم لبه پرتگاه، داریوش مهرجویی برای فیلم مهمان مامان، مسعود کیمیایی برای فیلم سربازان جمعه و ابراهیم حاتمی کیا برای فیلم دعوت پیش رفت اما هیچ کدام به نتیجه نرسید.

فیلم سینمایی سام و نرگس با بازی محمدرضا گلزار

فیلم سینمایی سام و نرگس با بازی محمدرضا گلزار

 

سام و نرگس فیلمی به کارگردانی و نویسندگی ایرج قادری و تهیه کنندگی مرتضی شایسته اولین بازی محمدرضا گلزار محسوب میشود . سام (محمدرضا گلزار) و عبد و امید با هم رفقای صمیمی هستند. با گذشت زمان سام به نرگس، خواهر عبد علاقه مند می شود. عبد که قهرمان ورزشی می شود از سام چاقویی را به عنوان هدیه دریافت می کند و وقتی با چاقو ژست می گیرد سام از او عکس می گیرد. بعد از مدتی مشخص می شود که امید هم به نرگس علاقه مند شده، به همین دلیل برای انتقام از سام ماجرای علاقه مندی او را به نرگس، برای عبد تعریف می کند. عبد عصبانی به دیدار سام می رود؛ و آن جا به جای سام، خود را با چاقو مجروح می کند که منجر به فوت او می شود. سام در این میان قاتل شناخته می شود و حکم اعدام او صادر می شود. اما روز عروسی امید و نرگس، با دیدن عکس عبد، واقعیت مشخص شده و پدر نرگس روز اعدام سام، او را می بخشد.

محمدرضا گلزار در فیلم سینمایی سام و نرگس

محمدرضا گلزار در فیلم سینمایی سام و نرگس

 

اوایل دهه ی 80 و آغاز شهرت محمدرضا گلزار بود که او با توجه به علاقه ی زیاد به مد و مدلینگ، در سال 1380 به عنوان یکی از اولین مدل های تبلیغاتی ایران مشغول به کار شد. او تا به امروز در کنار بازیگری به این حرفه نیز ادامه داده است.گلزار اوایل دهه ی هشتاد با بازی در فیلم هایی مثل بوتیک، گل یخ و آتش بس به شاخص ترین چهره ی سینمای ایران بدل شد و تقریباً فروش هر فیلمی که محمدرضا گلزار در آن ایفای نقش کرده بود، تضمین شده بود.

آینه بغل ، سلام بمبئی ، خشکسالی و دروغ ، مادر قلب اتمی و عاشقانه جدیدترین فیلم های محمدرضا گلزار در چند سال اخیر محسوب میشوند.

بازدید : 629 بار
(1 رای)
اولین قرارداد سینمایی محمدرضا گلزار و مبلغ آن - 5.0 out of 5 based on 1 vote

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی