مهران غفوریان بازیگری که با نقش بهروز در سریال زیر آسمان شهر شناخته شد و بیشتر در نقش های طنز درخشید با گریمی متفاوت در نقشی جدی ظاهر شد.

اولین نقش جدی مهران غفوریان با گریمی متفاوت

گریم متفاوت مهران غفوریان در داش آکل + عکس در ایرناک گریم متفاوت مهران غفوریان در داش آکل + عکس در ایرناک مهران غفوریان بازیگر کمدی و طناز سینما و تلویزیون کشورمان که بیشتر در قالب نقش های کمدی درخشید و به شهرت رسید برای اولین بار نقشی جدی را جلوی دوربین برد و با گریمی متفاوت در یک فیلم سینمایی ظاهر شد.

فیلم سینمایی داش آکل به کارگردانی محمد عرب و نویسندگی منصور براهیمی در اولین روزهای اکران در سینماهای کشور با استقبال از سوی مردم مواجه شد.

مهران غفوریان با گریمی متفاوت در داش آکل

داش آکل فیلم جدید محمد عرب با بازی متفاوت مهران غفوریان است که در این فیلم مهران غفوریان با گریمی خاص جلوی دوربین رفت.

مهران غفوریان در فیلم داش آکل

گریم خاص مهران غفوریان در فیلم داش آکل

مهران غفوریان که با نقش های طنز بیشتر شناخته میشود در داش آکل ایفاگر نقشی جدی است که میتوان به عنوان اولین نقش جدی مهران غفوریان از آن یاد کرد.

مهران غفوریان در نقشی جدی

چهره متفاوت مهران غفوریان در نقشی جدی

در داش آکل بازیگرانی چون حسین یاری، مهران غفوریان، محمدرضا شریفی نیا، هلیا امامی، فاطمه گودرزی، علی صادقی، مهرداد ضیایی، نیما شاهرخ شاهی، ارژنگ امیرفضلی، امیرحسین صدیق، قدرت الله صالحی، الله قلی نظری، محسن افشانی، ارسلان قاسمی، علی مسعودی، امین ایمانی، رضا عزیزی، ایمان صفا، رضا هاشمی، علیرضا بابایی، صادق حدادی، طاها عرب و محمدرضا زاهدی به ایفای نقش پرداخته اند.

مهران غفوریان در داش آکل

مهران غفوریان در فیلم داش آکل ساخته محمد عرب

در خلاصه داستان داش آکل آمده است :من می دونم جای تو، تو قلب من کجاست.... ولی.... نمی دونم.... اصلاً جایی تو قلب تو دارم یا نه؟... تو منو قبول کردی فقط به خاطر...؟

مهران غفوریان در سریال زیر اسمان شهر

مهران غفوریان بازیگر فیلم زیر آسمان شهر

مهران غفوریان با بازی در سریال زیر آسمان شهر به چهره شناخته شده تلویزیون تبدیل شد و در کارهای سینمایی هم در قالب نقش های کمدی درخشید.

مهران غفوریان بازیگر طناز کشورمان

مهران غفوریان بازیگر نقش های طنز سینما و تلویزیون

قرار بود که فصل چهارم سریال زیر آسمان شهر با همکاری مهران غفوریان و رضا عطاران ساخته شود اما خبرهایی از ساخت این مجموعه فعلا در دست نیست.

مهران غفوریان در کنار رضا عطاران

مهران غفوریان و رضا عطاران

مهران غفوریان در کنار اشکان اشتیاق

مهران غفوریان و اشکان اشتیاق بازیگر تلویزیون

بازدید : 1,660 بار
گریم متفاوت مهران غفوریان در داش آکل + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی