اکران مردمی سریال مینو با حضور مهدیه نساج و سامرند معروفی تازه عروس داماد این سریال ، عباس غزالی و سلمان فرخنده برگزار شد.

اکران مردمی سریال مینو با حضور بازیگران

سریال مینو به کارگردانی امیرمهدی پوروزیری سریال شبکه یک سیما است که پخش آن از 17 آذرماه آغاز شده است. این سریال عاشقانه با روایتی از زندگی دوران جنگ با نام قبلی آشوب آماده ساخت شد و با رسیدن به مرحله نمایش تغییر نام داد و با عنوان سریال مینو روی آنتن شبکه یک سیما رفت.هنرمندان در اکران مردمی سریال مینو + تصاویر در ایرناک هنرمندان در اکران مردمی سریال مینو + تصاویر در ایرناک

مینو روایتی از زندگی سه قهرمان به نام مینو، عماد و رضا است که درگیر حوادث پیش از انقلاب می شوند و تا شروع جنگ تحمیلی درگیری هایی دارند و مهدیه نساج ، عباس غزالی و سلمان فرخنده بازیگران نقش اصلی این سریال هستند که در کنار دیگر بازیگران به ایفای نقش می پردازند.

اکران مردمی سریال مینو با حضور عوامل و بازیگران این سریال برگزار شد که در ادامه تصاویری از این مراسم را که از صفحه رسمی سریال گردآوری شده است در اختیارتان قرار میدهیم.

تصاویری از اکران مردمی سریال مینو

اکران مردمی سریال مینو در سینما لقانطه با حضور بازیگران و عوامل سریال برگزار شد.

اکران مردمی سریال مینو با حضور تازه عروس داماد سریال مینو

مهدیه نساج و سامرند معروفی در اکران مردمی سریال مینو

اکران مردمی سریال مینو با عباس غزالی و همسرش

عباس غزالی و همسرش در اکران مردمی سریال مینو

بازیگران نقش اصلی سریال مینو

مهدیه نساج ، عباس غزالی و سلمان فرخنده در اکران مردمی سریال مینو

اکران مردمی سریال مینو با حضور بازیگران این سریال

اکران مردمی سریال مینو با حضور بازیگران سریال

عکسی از مهدیه نساج و سامرند معروفی در اکران مردمی سریال مینو

مهدیه نساج و سامرند معروفی در اکران مردمی سریال مینو

عکسی از عباس غزالی در اکران مردمی سریال مینو

عکسی از عباس غزالی در اکران مردمی سریال مینو

 اکران مردمی سریال مینو با حضور بازیگران این سریال

عباس غزالی و بازیگران در اکران مردمی سریال مینو

بازیگرانی چون عباس غزالی، پروانه معصومی ،سیاوش طهمورث، محمود پاک نیت، سلمان فرخنده، مهدیه نساج، شیوا ابراهیمی ، نازنین کیوانی،مالک سراج، میثم رازفر ،محمد صادق ملک،محمد رضا چرختاب،فرزین محدث،سوده ازقندی ،مهدی موسی خانی ، سامرند معروفی، اسماعیل موحدی، مسعود رحیم پور، پونه احمدی، شادی شیرمردی ، ملیکا عبدالهی، ابولفضل حاج علی خانی، حامد جعفری کیا، محمد عفراوی، مجتبی دربندی ،جمشید حصاری، حمیدرضا محمدی ، سینا رستگاری، مرحوم مهرداد ابراهیی و بازیگرکودک :محمد احسان قاسمی بازیگران سریال مینو را تشکیل میدهند.

  • تاریخ: چهارشنبه, 19 دی 1397
بازدید : 3,024 بار
هنرمندان در اکران مردمی سریال مینو + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی